“Mc”
Mc Donald's Mc Drive — recenzja

Mc Donald's Mc Drive
Nr 102 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Kto ocenia Mc Donald...a . Przecież to nawet nie leżało koło jedzenia. Szkoda czasu na marnowanie czasu.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Zrecenzowano 9 maja 2019

Obsługa masakra. Najczęściej trzeba czekać. Sala średnio posprzątana. Na drivie często bardzo długie kolejki

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksander G
Zrecenzowano 3 września 2017

Wydaje mi się, że o McD nie można za dożo więcej powiedzieć jeżeli chodzi o jedzenie w związku z tym wolę się wypowiedzieć o obsłudze i otoczeniu.
Jeżeli korzystam z tego McD to raczej z McDrive i nie różni on się od innych z jakimi miałem do czynienia, zamawiasz mówiąc do głośnika i zamówienie wyświetla się na wyświetlaczu. Przy kolejnym okienku płacisz za zamówienie a następnie przy trzecim okienku odbierasz zamówienie - nie miałem okazji czekać jakoś długo, w związku z tym nie ma się do czego przyczepić.
Przestałem korzystać McD na miejscu ponieważ często miałem nie miłe okazje spotkać "ochroniarzy" na parkingu, którzy podchodzili po złotówkę... Nie wiem czy dalej tak się dzieje ale przyznam się, że nie mam ochoty tego sprawdzać.
Oczywiście jak można to wyczytać w komentarzach najczęściej ląduję w McD z powodu HappyMeal'a dla moich dzieci.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, szuraw
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Jedzenie jak w każdym Mc Donalds. Drogo i byle co. Jedynie smakują mi ciastka na ciepło z jabłkami lub owocami leśnymi. Uważam, że zestawy śniadaniowe są tragiczne.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 17 lutego 2016

ok, spoko, jak to w maku, tam się najczęściej idzie dla dziecka, a mój synek uwielbia ich hamburgery i tyle :) poza tym oczywiście obowiązkowe zabawki

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Robert x

Mc Donald's Mc Drive — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Mc Donald's Mc Drive? Podziel się wrażeniami!