“KA WON”
Kawon Piwiarnia Pub — recenzja

Kawon Piwiarnia Pub
Nr 37 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Uwielbiam wasze placki z łososiem, sałatki też ujdą. Lokal, w którym po długim okresie oczekiwania, domyślasz się, że to ty musisz podejść do baru, a nie barman do ciebie, żeby zamówić coś z karty, którą weźmiesz po drodze do baru. Smród i bród, kuchnia niezła, ale nie w tym klimacie. Przyjść na piwo ok.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Niestety dramat wchodzimy a barman widzi nas katem oka ale najwidoczniej w komputerze ma ważniejsze zajęcie.
Potem uprzejmie informuje zebkuchnia zamknieta o 20.40 ale babka 2 stoliki dalej je sałatkę porażka nie polecam

Dziękujemy, 300rafa_w
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Godzinę czekaliśmy na dwa makarony i dwie sałatki. Ponoć to normalny czas oczekiwania, niestety nie zostaliśmy o tym poinformowani przy składaniu zamówienia. Dodam, że w lokalu było w sumie 14 gości. Dodatkowo dania nie były zbyt ciepłe. Nie polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ---zyx---xyz
Zrecenzowano 12 grudnia 2018

Pyszne przekąski, świetny klimat i wystrój lokalu! Obsługa sympatyczna i czująca klimat lokalu. Muzyka na żywo! Odwiedzam już od kilku lat i moje zdanie nadal jest bardzo dobre! Utrzymują się na wysokim poziomie! Gratulację i oby tak dalej!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Aneta Ł
Zrecenzowano 29 listopada 2018

Jest to miejsce znane i znaczące na "artystycznej mapie" Zielonej Góry. Jedzenie takie sobie ale do Kawonu się nie chodzi na wykwintne kolacje tylko na koncert, kabaret albo po prostu spotkać się ze znajomymi i się napić. Jak pijesz i zgłodniejesz to z głodu nie umrzesz ale cudów nie oczekuj. Miałem tam też kilka imprez i muszę powiedzieć, że jakość jest bardzo nierówna. Raz jest OK a raz tak sobie. Tak czy inaczej polecam wpadać od czasu do czasu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Aleksander G

Kawon Piwiarnia Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Kawon Piwiarnia Pub? Podziel się wrażeniami!