Zielona Góra

“PIWO TAK, JEDZENIE .... NIE”
Ceska Hospoda U Svejka — recenzja

Ceska Hospoda U Svejka
Nr 4 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Czeska

Jeżeli masz ochotę na czeskie piwo, to ok. Jeżeli przyszedłeś zjeść coś dobrego, to nie. Ukłony dla właścicieli za wspaniały pomysł na piwiarnię i do tego w czasie gdy wszyscy myśleli o wprowadzeniu czeskiego piwa na rynek a oni to zrobili. Poprzestańcie na piwie, jedzenie niekoniecznie.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Cudowne miejsce i piwo i jedzenie. No i beza piwna.:)). Bardzo miła obsługa. Przytulne miejsce. Piwo czeskie. Nie lubię piwa ale ciemne było bez goryczki, dobre:))

Dziękujemy, Zofia G
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem dwukrotnie w ciągu dwóch tygodni. Jedzenie na poziomie zwykłej czeskiej restauracji. Tam się po prostu gotuje zazwyczaj dobrze, u nas trzeba dobrze trafić.
Zatem marynowane kiełbaski w occie:zrobiłbym bardziej intensywną marynatę, pokombinowałbym z musztardą, jest zbyt zwykła, lepiej robić swoją; kolega tydzień później zamówił je i dostał jeszcze sos żurawinowy, ja wcześniej nie. Ale ogólnie 5minus.
Wołowina z bitą śmietaną - w punkt.
Krążki cebulowe rozmiękczona w środku cebula... mało radości z chrupania...
Wybór bardzo dobrej jakości Śliwowic - polecam totalnie.
Jednego tygodnia obsługa bardzo miła, drugiego przyszliśmy wieczorem, późnym, i już raczej koleżanka była zmęczona. Jest to zrozumiałe, ale na takie zmęczenie zawsze pomaga dobijanie serwisu do większych stolików(było na ośmioro).
Wystrój - taki jak nam się kojarzy z czeską knajpą, wszędzie Krecik i Sąsiedzi.
Podpowiedź dla właścicieli: co jest z muzą? 7 kawałków w kółko? Bez sensu. Czechy mają tak cudowną muzę, że tylko korzystać!!

Dziękujemy, michalprzybysz
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Raczej potwierdziła się dość często powtarzana opinia nt obsługi, przy praktycznie pustym lokalu( zajęte 4 stoliki) czas oczekiwania na burgery to ok 0,5 godz, nie polecam też lemoniady sezonowej..spodziewaliśmy się sezonowych owoców tym czasem to gazowany napój z kawałkami cytryny, limonki i pomarańczy.

1  Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluga miła. Ceny przystępne. Ale najważniejsze, jedzenie bardzo dobre, niesamowity wybór piw. Restauracja godna polecenia.

1  Dziękujemy, spike232323

Ceska Hospoda U Svejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Ceska Hospoda U Svejka? Podziel się wrażeniami!