“Warto”
Pizza&Pasta Gallo Nero — recenzja

Pizza&Pasta Gallo Nero
Zamów online
Nr 60 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 7 września 2019

Jestem tam od 4 lat, co najmniej 2-3 razy w roku i nigdy się nie zawiodłem. Jadam (jadamy) tam najczęściej pizzę lub steki. Pizza na cienkim cieście, smaczna bez zarzutu. Jedyny zgrzyt jaki miałem, to że lipcu 2019 (ostatni raz jak jadłem tam pizzę), nie podano nam oliwy do pizzy, a zawsze była podawana.
Steki smaczne, choć kucharz powinien słuchać, jeśli ktoś chce mocno wysmażone (takie lubię), to powinny być mocno wysmażone. W końcu: klient nasz pan. Do steków podawane jest pieczywo czosnkowe i czuć czosnek. Ja "domówiłem" frytki.
Obsługa kelnerska dobra, czeka się na danie tyle, ile trzeba. W lecie jest ogródek na zewnątrz. Przydałoby się coś miękkiego pod pupę na te twarde ławy.
Mały parking, ale to nie wina restauracji, mają parking jaki mają. Ci co wjadą przodem, mają potem kłopot z wyjazdem, jak parking się zapełni.
Zamawialiśmy też espresso, nie było się do czego przyczepić.

Dziękujemy, KucharzAmator

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jestem zaskoczony niską oceną lokalu na tripadvisor. Byłem na obiedzie z rodziną kilka razy. Rzeczywiście czas oczekiwania na niektóre potrawy był zbyt długi, ale z większości naszych pobytów wychodziliśmy zadowoleni. Rodzinka zachwalała pizze i tagliatelle z kurkami, mi osobiście bardzo smakuje Insalata Cinque. Z czystym sumieniem oceniam restaurację bardzo dobrze.

Dziękujemy, MAREKJACEK1
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy do tego miejsca po naprawdę ciężkim, 10h szkoleniu. Było nas Ok 15 osób, pierwsze wrażenie - fajnie wyglada... Od tego miejsca zaczęła się tragedia. Lokal (Na miano restauracji trzeba zasłużyć) poległ na całej linii. Każdy z nas czekał na swoje danie bardzo, bardzo długo, w lokalu były 2-3 osoby. Rozumiem, że to większa grupa, jednak zawsze musi być plan na taką okoliczność. Koleżanka zamówiła mrożoną kawę, która smakowała jak woda z wodą po kawie, na którą czekała 30 minut. Na swojego steka czekałem ponad 70 minut, po tym czasie po prostu zrezygnowałem. Żaden z moich znajomych nie był zachwycony smakiem. Zjedli bo byli piekielnie głodni, a wtedy smakuje wszystko. Kelner, który nas obsługiwał był kulturalny, jednak zdecydowanie brakowało organizacji. Żałuje ze wszedłem do tego lokalu.

Gallo Nero - po włosku znaczy nie zamawiaj steka, czeka się tu bardzo długo.

Dziękujemy, 463maciejb
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna zupa pomidorowa oraz bardzo dobra pizza. Miejsce przytulne z bardzo miłą obsługą. Smacznie z przyzwoitymi cenami.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 629_anetan
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Bardzo dobra pizza, na którą nie czeka się jakoś strasznie długo. Cienkie ciasto, jak lubię, sporo dodatków, średnica 36 cm - nie do przejedzenia :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Tomasz H

Pizza&Pasta Gallo Nero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Pizza&Pasta Gallo Nero? Podziel się wrażeniami!