“Miłe zaskoczenie”
il Vicolo — recenzja

il Vicolo
Nr 1 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Byliśmy w restauracji sporą grupą 8 osobową. Trochę marudziliśmy o stolik ale dla obsługi nie było problemu szybko przygotowali miejsce tak jak chcieliśmy. Doskonały kelner który doradził wina oraz nie kręcąc nosem załatwił z kucharzem tatara którego nie ma w karcie. Pozostałe dania wszystkim smakowały oraz cudowne desery. Kolejne zaskoczenie to bardzo dobra kawa a zawsze się o nią boję w polskich restauracjach w mniejszych miastach (chociaż Zielona Góra nie taka mała). Na koniec kieliszeczek miodu pitnego i wielka szkoda bo na drugi dzień już się nie wbiliśmy do vicolo niestety to było w trakcie winobrania i ludzi tysiące. Tak trzymać!

1  Dziękujemy, margoAB

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Po trzyletniej przerwie wróciłam do il Vicolo. Mam wrażenie, że lokal się zmienił. Na plus. Dobra kuchnia, ambitna, ale bez zadęcia. Jest smacznie i przyjemnie. Dobra obsługa. Bardzo ciekawe lunche, i atrakcyjne cenowo jak na tę restaurację i na ten smak. Menu z karty nie należy do tanich, dania spoza karty również, ale od czasu do czasu warto zapłacić więcej za przyjemność spróbowania naprawdę dobrej kuchni, nie tylko włoskiej.

Dziękujemy, monikasaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kat K, Kierownik, il VicoloOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Pani Moniko, Dziękujemy za opinię, cieszymy się z powrotu do naszej restauracji. Cała załoga bardzo się stara żeby nasi Gości czuli się u nas bardzo dobrze. Cieszę się, że zwraca Pani uwagę na te elementy. Pozdrawiamy i Do zobaczenia.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zupa rybna z owocami morza pyszna pięknie podana.Obsługa kelnerska - znakomita. Polecam tą restaurację.Na pewno się jeszcze pojawię.

Dziękujemy, Ryszard D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kat K, Właściciel, il VicoloOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodziną.
Obsługa miła, jedzenie ok. Nie wspaniałe i nie słabe, po prostu ok, i w związku z tym ceny, które liczone są za każde danie są zdecydowanie zbyt wysokie. Dodatkowo oczekiwanie na dania w naszym przypadku wyniosło ponad godzinę a zamówienie okazało się być pomylone i trzeba było dodatkowych 20 minut na jedno z dań. Bardzo się zastanowię przed wybraniem się do tej restauracji ponownie.

Dziękujemy, 604marcink
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Uważamy, iż jest to najlepsza restauracja w Zielonej Górze. Dania są niezwykle smaczne, pięknie podane. Codziennie jest kilka pozycji poza menu. Obsługa kelnerska - znakomita. Polecamy tą restaurację.

Dziękujemy, AsiaDanielZG

Dziękujemy, takie słowa to dla nas paliwo energetyczne do dalszego doskonalenia się. Zapraszamy!!!

il Vicolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w il Vicolo? Podziel się wrażeniami!