“Pysznie tylko w Czarnym Tulipanie”
La Tulipe Noire — recenzja

La Tulipe Noire
Nr 33 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna restauracja w Zielonej Górze którą odwiedzamy najchętniej :) zawsze miło pysznie i chętnie wracamy do tego miejsca... Pani która przeważnie nas obsługuje bardzo miła i pomocna w wyborze dań jak i wina. Pani Natalii uśmiech z twarzy nie znika i zaraża pozytywnym nastawieniem ... Szef kuchni Pan Paweł za każdym razem zaskakuje Nas doznaniami i kulinarnymi. Szczerze polecam i już nie mogę się doczekać kolejnej podróży kulinarnej:)

Dziękujemy, Natiska

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Brawo Czarny Tulipan. Dawno nie jadłem tak dobrych dań w restauracji. Na początek zamówiłem najtańsze danie w karcie, śledzia bałtyckiego.REWELACJA! Po takim początku postanowiłem pójść na całość i przeszedłem do najdroższego dania rib eye steak. Wierzyć się nie chce, że może być coś tak dobrego. Cena lekko wysoka, ale co za smak. Przekonałem się, że steki, które zjadłem w innych restauracjach były stekami tylko z nazwy.Ten w Czarnym Tulipanie to był prawdziwy STEAK.

1  Dziękujemy, MAREKJACEK1
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem morski półmisek,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

2  Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Filet Mignon boski. Grillowane warzywa i puree z batatów wspaniałe . Makarony wszystkie przetestowane pyszne. Miła obsługa, elegancko i czysto. Polecam.

Dziękujemy, 413michalinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: szczypta s, Kierownik, La Tulipe NoireOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Bardzo się cieszymy ze wszystko smakowało :)
Dziękujemy za piękną opinię , do zobaczenia !

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna restauracja w korzystnym miejscu. Parking za restauracja. Zamówiliśmy rosół, rib eye steak, krewetki i śledzia. Jedzenie bardzo smaczne. Czas oczekiwania Ok. 8min na zupkę i 40 min na drugie dania. Obsługa bardzo miła. Polecamy na weekendowy obiad. Deser(tiramisu) wybitny, wyważony smak. Na pewno jeszcze odwiedzimy La Tulip Noir.

1  Dziękujemy, 222b_a_ejk

Bardzo się cieszymy że Państwu podoba się nasza restauracja oraz ze dania smakowały . Dziękujemy za przesłaną opinię i do zobaczenia !

La Tulipe Noire — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w La Tulipe Noire? Podziel się wrażeniami!