Zielona Góra

“Przepysznie!”
La Tulipe Noire — recenzja

La Tulipe Noire
Nr 33 wśród 141 Restauracje (Zielona Góra)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem morski półmisek,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

2  Dziękujemy, Ryszard D

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Filet Mignon boski. Grillowane warzywa i puree z batatów wspaniałe . Makarony wszystkie przetestowane pyszne. Miła obsługa, elegancko i czysto. Polecam.

Dziękujemy, 413michalinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: szczypta s, Kierownik, La Tulipe NoireOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Bardzo się cieszymy ze wszystko smakowało :)
Dziękujemy za piękną opinię , do zobaczenia !

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna restauracja w korzystnym miejscu. Parking za restauracja. Zamówiliśmy rosół, rib eye steak, krewetki i śledzia. Jedzenie bardzo smaczne. Czas oczekiwania Ok. 8min na zupkę i 40 min na drugie dania. Obsługa bardzo miła. Polecamy na weekendowy obiad. Deser(tiramisu) wybitny, wyważony smak. Na pewno jeszcze odwiedzimy La Tulip Noir.

1  Dziękujemy, 222b_a_ejk

Bardzo się cieszymy że Państwu podoba się nasza restauracja oraz ze dania smakowały . Dziękujemy za przesłaną opinię i do zobaczenia !

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, centrum miasta, parking dla gości, codziennie inny Lunch, miła obsługa i przyjemna Restauracja w środku wraz ze stolikami na zewnątrz. Na pewno będziemy tu wracać
Planujemy urządzić tam kolację z przyjaciółmi i już wiemy, że nasze oczekiwania będą spełnione dzięki profesjonalnemu podejściu i przemiłej, kompetentnej Pani menadżer.
Dziękujemy

3  Dziękujemy, 2010karolina
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lunche w dobrej cenie, w fajnej lokalizacji, ciekawe wnętrza, restauracja posiada ogródek oraz parking

3  Dziękujemy, tatiana262

La Tulipe Noire — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w La Tulipe Noire? Podziel się wrażeniami!