“Przepyszne!”
Go Sushi — recenzja

Go Sushi
Nr 8 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Sushi, Azjatycka
Zrecenzowano 8 września 2019

Dzięki GO-SUSHI zostalem fanem sushi. Pysznie, świeżo, różnorodne kompozycje i piękny lokal. Polecam

Dziękujemy, MARMAGJUL

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Marna jakosc- zdecydowanie nie polecam. Bylem drugi raz i jestem na nie. Jakosc spadla w porownaniu do pierwszego razu kiedy mialem okazje byc w tym lokalu rok temu. Zdecydowanie konkurencja sushi z ZG bije GO Sushi ...Poprawcie sie.

Dziękujemy, mtarka
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wybrałem się z żoną na Sushi tak z ciekawości jak to smakuje.A tu miłe zaskoczenie pięknie podane i co najważniejsze przepyszne Bardzo miła i uprzejma obsługa,Cena niska za taką doskonałą jakość

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od tygodnia upał paraliżuje zielonogórski deptak trzydziestostopniowym celsjuszem. Jak jeść po polskoszlachecku ? No nie da się -schaby i pieczenie na jesień- teraz czas na lżejszą kuchnię.Go Sushi klimatyzowane i klimatyczne . Sashimi i 50 rozbójników z yakuzy ( taki zestawik :)) w sam raz przydało sił

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, irha2016
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest po prostu magiczna! Bardzo miła obsługa. Zawsze odtwarza świetną muzykę. Sushi zadziwiająco smaczne . Dziękuję bardzo ❤️

Dziękujemy, Анастасия А

Go Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Go Sushi? Podziel się wrażeniami!