“Poprawny hotel z bardzo dobrą kuchnią”

Restauracja w Qubus Hotel Zielona Góra
Nr 22 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania z karty wykonane prawidłowo, ładnie podane, smaczne (tatar wołowy, kurczak w boczku, hamburger wegetariański). Ceny przyzwoite, choć cała Zielona Góra bardzo się ceni... Do tego pyszne lokalne piwo niepasteryzowane w cenie jeszcze bardziej zaskakującej.
Całość w miłej atmosferze i przy fachowej obsłudze.

Dziękujemy, PawelKowalewski

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne risotto. Plus za czekadełko, które było naprawdę smaczne. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!

Dziękujemy, 445paulinap
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Smaczne jedzenie i ciekawie podane. Jadłem smaczny żurek i po raz pierwszy pierogi z łososiem. Smak ciekawy, chociaż mi nie przypadł do gustu. Bardzo smaczny deser i bardzo ciekawie podany.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, wjwa2000
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018

W restauracji ”Qubus Hotel” w Zielonej Górze serwowane są świetne śniadania, wie to każdy kto mieszkał w hotelu. Niemniej jednak restauracja ta oferuje bogate menu a'la carte.

Miałem (nie)przyjemność uczestniczyć pełnym obiedzie (od przystawek do deserów) dla siedmiu osób. Wniosek jaki z tego wyciągam jest taki, z chęcią zamieszkam w hotelu ale obiadu tu nigdy nie zjem.

Ceny są bardzo wysokie (tak ogólnie rzecz biorąc) a jakość jedzenia nieprzyzwoicie niska, obsługa kelnerska jest jeszcze gorsza, naprawdę tragiczna – od lat nie spotkałem bardziej olewającego podejścia do klienta. Obiad trwał długo ponad dwie godziny, a o braku niektórych zamówionych potraw dowiadywaliśmy się późno, po niemal 2 godzinach dowiedzieliśmy się, że zamówionych ciast nie ma w zamówionej przez nas ilości. Na kawę czekałem 90 minut i jej nie dostałem, mimo kilku zapewnień że zaraz będzie. Podobno problemy z ekspresem (ciekawe bowiem stoją w lokalu dwa). Najgorsza jednak jest jakość potraw, szczególnie w porównaniu do ceny.

Przykładowo stek z polędwicy kosztuje 89 zł co jest normalną ceną w dobrych lokalach (Kraków, Warszawa, Katowice) – niby mamy otrzymać sporo bowiem 450 g kawałek mięsa (waga przed grilowaniem) ale jeśli to co zostało nam podane ważyło wcześniej 300 gram to wszystko. To jednak nie stanowiłoby problemu gdyby nie fakt, iż stek był kompletnie niejadalny. Za tę cenę w restauracjach z wołowiną (np. Ed Red) dostajemy stekowe mistrzostwo europy. Inne dania również ciągną restaurację w dół, pierogi z wędzonym pstrągiem może miały w środku trochę pstrąga jednak w smaku danie było mdłe, tłuste i niedogotowane. Zastanawia mnie również co trzeba zrobić by tak popsuć carpaccio (temperatura, dodatki i zdecydowanie zbyt grube plastry). Wszystko przebiły jednak grzanki podane do żurku, które w zamyśle mają być chrupiące; moje były spalone i jednocześnie kapał z nich zimny tłuszcz a smrodliwy zapach unosił się nad stołem. W rankingu najobrzydliwszych rzeczy jakie kiedykolwiek podano mi do stołu te grzanki są na pierwszym miejscu. Mógłbym opisać jeszcze kilka dań, w tym najprostsze jak makaron z sosem pomidorowym, ale myślę że wystarczy gdy powiem, że nie odbiegały jakością od pozostałych dań. Jedyne co okazało się dość przyzwoite ze wszystkiego co nam podano to Matias na Jabłkowo – Morelowej Sałatce.

Podsumowując, biorąc pod uwagę ceny i obsługę, to dla mnie doszło tu do przebicia dna.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, asmagus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, Dyrektor generalny, Restauracja w Qubus Hotel Zielona GóraOdpowiedź udzielona 12 października 2018

Szanowny Panie,
dziękuję za tę cenną opinię na temat naszej Restauracji.
Zwykle Restauracja nasza cieszy się dobrymi opiniami, natomiast sytuacja, o której Pan pisze nie powinna mieć miejsca, za co szczerze przepraszam.
Zapewniam Pana, że bardzo ważna jest dla nas zarówno wysoka jakość serwowanych dań, jak i obsługi kelnerskiej. Na pewno wykorzystamy Pana opinię, aby w przyszłości nie popełniać wskazanych błędów.
Dziękuję Panu za dobrą ocenę serwowanych przez nas śniadań i mam nadzieję, że przy najbliższej wizycie uda nam się zrekompensować złe wspomnienia.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Niebo w "gębie". Zapewniam-y. Kubki smakowe miały pełny zakres uczty. Pozdrowienia dla całego personelu. czytającym polecam-y.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jurekozga

Restauracja w Qubus Hotel Zielona Góra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja w Qubus Hotel Zielona Góra? Podziel się wrażeniami!