“Odradzamy”
Trattoria Pizza Pi — recenzja

Trattoria Pizza Pi
Nr 17 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jedzenie nie ma nic wspólnego z włoskim. Spaghetti bolognese smażone na sosie z owoców morza. Lasagna rozgotowana, gnocchi nie dogotowane. Lemoniada serwowana jako domowa z dodatkiem syropu z butelki. Obsługa chyba z przypadku. Nie polecam.

1  Dziękujemy, AleksandraZ1011

Zrecenzowano 9 września 2019

Lokal, ani pizza niczym nie zachwyca, za to przez pół posiłku stał nad nami szef i żebrał o pochwały, samemu opowiadając bajki o włoskości pizzy, którą jedliśmy. Zwiedziliśmy Włochy od góry do dołu i z powrotem i ta knajpa nie ma niczego wspólnego z tym krajem. Strach o sos poprosić, bo dostaniecie wykład o psuciu idealnego smaku jego cudownej pizzy... Pierwszy i ostatni raz w tym miejscu.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, _Marcin_Joanna_
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem jaka włoska tradycja nakazuje dodawać do potraw Maggi, ale ten lokal uczynił z tego polepszacza smaku podstawę swojej kuchni ukrytą pod tajemniczą nazwą "sos Szefa".
Mnie sos ten dopadł w sałatce Tonno.
Wyjątkowo niefortunne połączenie.
Zwróciłem obsłudze uwagę, że sos jest niesmaczny i otrzymałem nową (co ciekawe, uboższą o parę składników...) z dodatkiem winegretu.
Dodatkowy zgrzyt to nielogiczna konstrukcja karty, gdzie obok siebie są wykluczające się wzajemnie informacje, np. że KAŻDĄ sałatkę podają z bułeczkami lub ciastem pizzowym do wyboru, a przy rzeczonej sałatce są wymienione jedynie bułeczki.
Cena: 30 zł

Dziękujemy, PawelKowalewski
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Lokal trzeba przyznać ładny, zrobiony z gustem, chociaż wciśnięcie takiej ilości stolików na małej powierzchni świadczy o biznesowym podejściu właścicieli, a nie o dbałości o komfort klienta. Mi osobiście przeszkadzało zaglądanie do talerzy przez sąsiadów i brak możliwości prowadzenia swobodnie rozmowy. Ale o to to już zadbał namolny właściciel, który kilkakrotnie w trakcie posiłku "dosiadał się" do stolika, zagadywał i głośno wyrażał swoje opinie. Jedzenie dobre, ale bez szału. Po wizycie w restauracji warto zrobić wyciszający spacer.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, MAREKJACEK1
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Odwiedzam co jakiś czas. Lubię ten wystrój, lokalizację, bardzo przyjemny taras. Miejsce dobre i na rodzinny obiad i na spotkanie ze znajomymi i na kolację służbową. Bo to nie jest tylko pizzeria, ale włoska restauracja z ciekawym wyborem ryb, mięs, zup i deserów. Przy rezerwacji dla większej grupy osób polecam zamówić tacę przystawek - dużo wszystkiego, urozmaicone, ładnie podane i smaczne, no i próbując różnych rzeczy z bogatego zastawu przyjemnie czeka się na danie główne. Pizze bardzo dobre, za to droższe niż przeciętnie w pizzerii. Ciekawe dania spoza karty, wypisane kredą na tablicy, choć raczej drogie. Pyszne desery. W czasach kiedy restauracje otwierają się i często zamykają po paru latach Pizza Pi trwa i trwa, i poziom kuchni jest niezmiennie wysoki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, monikasaa

Trattoria Pizza Pi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Trattoria Pizza Pi? Podziel się wrażeniami!