Ruben Hotel(Zielona Góra)
Hotels.com
Aura Hotel(Zielona Góra)
62 USD
  • Restauracja
Hotel Pod Debem(Zielona Góra)
52 USD
Zobacz ofertę
Grape Town Hotel(Zielona Góra)
78 USD
73 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
City Boutique Hotel(Zielona Góra)
95 USD
Priceline
Villa Siesta(Zielona Góra)
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

moja ocena jest zgodna z obowiązująca kategorią hotelu.
Małe pokoje i lekko ciasna nadgryziona zębem czasu łazienka nie pozwala dać lepszej oceny ale dobre śniadanie, piczucie bezpieczeństwa oraz miły personel sprawią że pobyt będzie udany.

Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tomasz T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 6 listopada 2017

Szanowny Panie Tomaszu,
dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii.
Bardzo się cieszę, że nasz standard obsługi, oraz nasze śniadania pomogły uznać pobyt za udany, pomimo pewnych "technicznych" niedogodności :)
Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie!
Małgorzata Kobus Dyrektor Hotelu wraz z obsługą

Zrecenzowano 2 listopada 2017

Zatrzymałam się w tym hotelu po raz drugi i po raz drugi jestem bardzo zadowolona. Lokalizacja jest super - w centrum miasta, a cicho i spokojnie. Pokoje są optymalne, łazienki czyściutkie. Obsługa przemiła, cały czas dopytująca się czy aby na pewno jesteśmy zadowoleni. Natomiast największy plus należy się temu hotelowi za jedzenie. Zarówno obiadokolacja jak i hotelowe śniadanie były genialne. Będę wracać na pewno!

• Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 3 listopada 2017

Szanowna Pani Anno,
bardzo dziękujemy za tę fenomenalną dla nas ocenę!
Takie opinie dodają nam skrzydeł! :)
Zapraszamy do jak najczęstszych wizyt!
Pozdrawiam,

Zrecenzowano 23 września 2017

Hotel w ciekawej lokalizacji przy palmiarni. Na rynek starego miasta ok 15 spacerkiem. Duży monitorowany parking za hotelem oraz przed. Bardzo smaczne śniadania z dużym wyborem wędlin, serów i warzyw. Super obsługa. Trochę małe pokoje, łazienki ok.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Dominik S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 25 września 2017

Szanowny Panie Dominiku,
bardzo dziękujemy za tę najwyższą notę!
Przy każdej "5" cieszymy się jak uczniowie, którzy dobrze odrobili lekcje! :)
Zapraszamy w przyszłości do naszego Hotelu!

Zrecenzowano 19 września 2017

Bardzo dobry hotel w Zielonej Górze. Pod względem jakości usług, ceny, czystości i lokalizacji mogę śmiało napisać, że najlepszy. Restauracja godna polecenia. Polecam zarówno na wyjazd prywatny jak i służbowy. Bardzo wysoko oceniam organizację różnych eventów służbowych np. konferencji.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, ps7712
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Szanowny Gościu,
dziękujemy za tak przemiłą ocenę i za polecenie nas innym!
Zapraszamy do nas przy każdej możliwej okazji :) Będzie nam niezmiernie miło Państwa Gościć!
Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano 18 września 2017

W imieniu gości uczestniczących w naradzie, która odbyła się we wrześniu, dziękuję p. dyrektor i personelowi za miłą i pomocną obsługę. Wszystko zorgazniowane było perfekcyjnie od momentu rejestracji w recepcji aż po wymeldowanie. Sala konferencyjna spełniła nasze oczekiwania. Co ważne b. dobre i smaczne zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Restauracja oferuje wybór dań wegetariańskich. Wszystkie życzenia spełniane na bieżąco, przy wcześniejszym wyjeżdzie możliwość wcześniejszego śniadania lub zabrania lunch boxa. Wygodne pokoje. Świetna lokalizacja. Jesteśmy zadowoleni i polecamy gorąco.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, kasiafiedot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Pani Katarzyno,
dziękuję serdecznie za tę fantastyczną dla nas ocenę!
Po przeczytaniu takich słów rosną nam skrzydła!
Dziękujemy i zapraszamy za rok!
Pozdrawiam,