Zrecenzowano: 23 września 2017

Hotel w ciekawej lokalizacji przy palmiarni. Na rynek starego miasta ok 15 spacerkiem. Duży monitorowany parking za hotelem oraz przed. Bardzo smaczne śniadania z dużym wyborem wędlin, serów i warzyw. Super obsługa. Trochę małe pokoje, łazienki ok.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Dominik S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 25 września 2017

Szanowny Panie Dominiku,
bardzo dziękujemy za tę najwyższą notę!
Przy każdej "5" cieszymy się jak uczniowie, którzy dobrze odrobili lekcje! :)
Zapraszamy w przyszłości do naszego Hotelu!

Zrecenzowano: 19 września 2017

Bardzo dobry hotel w Zielonej Górze. Pod względem jakości usług, ceny, czystości i lokalizacji mogę śmiało napisać, że najlepszy. Restauracja godna polecenia. Polecam zarówno na wyjazd prywatny jak i służbowy. Bardzo wysoko oceniam organizację różnych eventów służbowych np. konferencji.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, ps7712
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 21 września 2017

Szanowny Gościu,
dziękujemy za tak przemiłą ocenę i za polecenie nas innym!
Zapraszamy do nas przy każdej możliwej okazji :) Będzie nam niezmiernie miło Państwa Gościć!
Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 18 września 2017

W imieniu gości uczestniczących w naradzie, która odbyła się we wrześniu, dziękuję p. dyrektor i personelowi za miłą i pomocną obsługę. Wszystko zorgazniowane było perfekcyjnie od momentu rejestracji w recepcji aż po wymeldowanie. Sala konferencyjna spełniła nasze oczekiwania. Co ważne b. dobre i smaczne zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Restauracja oferuje wybór dań wegetariańskich. Wszystkie życzenia spełniane na bieżąco, przy wcześniejszym wyjeżdzie możliwość wcześniejszego śniadania lub zabrania lunch boxa. Wygodne pokoje. Świetna lokalizacja. Jesteśmy zadowoleni i polecamy gorąco.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, kasiafiedot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Pani Katarzyno,
dziękuję serdecznie za tę fantastyczną dla nas ocenę!
Po przeczytaniu takich słów rosną nam skrzydła!
Dziękujemy i zapraszamy za rok!
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 14 września 2017

Moja firma wykupila wiekszosc hotelu na konferencje a obsluga zachowala sie skandalicznie nakazujac zaplacic jednemu z gosci za jednego zwyklego gofra chociaz sniadanie bylo wykupione. Naprawde jak wykupuje sie polowe hotelu na konferencje to takie rzeczy nie powinny miec miejsca. Odradzam wynajmowanie tego hotelu do jakichkolwiek biznesowych celow.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, mufatrastic
Zrecenzowano: 7 września 2017

Fajny klimatyczny Hotel w dogodnej lokalizacji,śniadania duży wybór .Niestety byliśmy na weekend o 21;00 brak gorącej wody,na dole było Wesele niestety noc głośna ok 2:00 słychać było układanie talerzy więc noc nie przespana .Ogólnie warto się zatrzymać

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, martaneska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Szanowni Goście,
bardzo dziękujemy za polecanie naszego Hotelu innym Gościom!
Przepraszam za niedogodności związane z hałasem płynącym z imprezy weselnej.
Mam nadzieję, że kiedy kolejnym razem zagościcie Państwo u nas, będziecie się cieszyć ciszą i klimatem naszego małego Hotelu :)