“wspaniałe miejsce”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Qubus Hotel Zielona Gora
Miejsce nr 1 wśród 14 hoteli w Zielonej Górze
Zrecenzowano 6 czerwca 2017

Wspaniałe miejsce, idealna lokalizacja - obok palmiarni, bardzo blisko głównego deptaku i rynku a równocześnie zacisznie. Pokoje jasne, wygodne i przestronne, Śniadania są pyszne i zawsze zaskakują mnie czymś nowym. Obsługa to dla mnie największy plus bardzo miła i profesjonalna.

Wskazówka dotycząca pokojów: mam swój ulubiony :)
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Olelele
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2017

Szanowny Gościu,
dziękujemy za tak przemiłą opinię! Takie słowa dodają nam skrzydeł! :)
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 maja 2017

wyjatkowo mila obsluga, wygodny pokoj, doskonale materace! Wybor na sniadaniu robi wrazenie! Lokalizacja prawie w parku. Do Starego Rynku 5 min spacerem. Przy nastepnej okazji na pewno znowu skorzystam .

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Urszula K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Szanowna Pani Urszulo,
bardzo dziękuję za tę fantastyczną opinię!
Zapraszam ponownie i do zobaczenia!

Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Typowy biznesowy hotel, małe pokoiki, pyszne śniadania i świetna obsługa. Plus za to że mieści się w środku miasta niedaleko restauracji i innych atrakcji. Myślę że więcej już nie można powiedzieć o tym hotelu. Tyle.

Data pobytu: maju 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Wiktor L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 8 maja 2017

Szanowny Panie Wiktorze,
dziękujemy za wyczerpującą opinię :)
Cieszy mnie bardzo, że obsługa jest tak wysoko oceniana! W końcu hotel, to ludzie!
Zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest ładnie położony, kameralny i przytulny. Obsługa bardzo profesjonalna i bardzo pomocna. Ogromnym atutem są także bardzo starannie przygotowane śniadania. Miejsce zdecydowanie godne polecenia :)

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Kasia T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2017

Szanowna Pani Katarzyno,
bardzo dziękuję za tak miłą dla nas opinię!
Dziękuję przede wszystkim za to, że dostrzegacie Państwo ile starań wkładamy w obsługę naszych Gości! :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!

Zrecenzowano 25 marca 2017

Hotel bardzo dobrze położony, blisko rynku, centrum handlowego i palmiarni. Pokoje bardzo małe, ale czysto. Brak windy, walizki trzeba wciągnąć na piętro po schodach. Śniadania dość dobre, aczkolwiek w Qubus Legnica lub Głogów o wiele lepsze. Pani z obsługi bardzo miłe, ale trochę nie nadążały z uzupełnianiem braków i sprzątaniem stolików mimo małej ilości gości. Widać, że ten hotel jest o wiele starszy niż te które wymieniłam wcześniej.
Menu z karty bardzo dobre, ceny przesadzone (nie polecam tatara, do którego dodano słodkiego ogórka, mięso odmrażane poza tym wszystkie pozostałe dania ok). Dobre wina i piwa, w tym regionalne. W pokoju czajnik z kawą (rozpuszczaną i kawą), codzienne sprzątanie. Parking spory, strzeżony i niestrzeżony. Spokojna okolica.

Wskazówka dotycząca pokojów: dość małe pokoje jak dla rodzin z dziećmi
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, MARLENA K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Zielona Góra)
w odległości 0,9 km
Hotel Pod Debem
Nr 10 z 14 w lokalizacji Zielona Góra
Liczba recenzji: 5
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Qubus Hotel Zielona Gora? Podziel się wrażeniami!

Qubus Hotel Zielona Gora — dodatkowe informacje

Adres: ul. Ceglana 14 A, Zielona Góra 65-211, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Ziemia Lubuska > Zielona Góra
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 14 hoteli w Zielonej Górze
Zakres cen: 256 zł–392 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Qubus Hotel Zielona Gora 3*
Liczba pokoi: 56
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Qubus Hotel Zielona Gora. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?