Grape Town Hotel(Zielona Góra)
80 USD
  • Bezpłatny parking
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
46 USD
Zobacz ofertę
Hotel Pod Debem(Zielona Góra)
51 USD
Euro HotelS(Zielona Góra)
61 USD
Zobacz ofertę
City Boutique Hotel(Zielona Góra)
96 USD
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Bardzo miła obsługa w recepcji, hotel czysty I jak to w sieciowych hotelach bywa wiadomo czego się można spodziewać, nie ma niespodzianek. Jedzenie niezłe, znakomite śniadania. Cicha I spokojna okolica. Niestety minusem są ceny w restauracji, które nawet porównując z Europą zachodnią są wysokie. Ceny posiłkow w restaurajach w Niemczech i Austrii są niższe, lub takie same, co w odniesienu do polskich realiów jest szczególnie bulwersujące.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeśli ktoś chce popracować z laptopem, zwracać uwagę czy pokój ma biurko, czy mały narożny stolik.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, axcell2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalgorzataKobus, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2017

Szanowny Gościu,
bardzo dziękujemy za dobrą opinię o naszym Hotelu.
Szczególnie miłe są dla nas słowa o dobrej obsłudze, oraz o świetnych śniadaniach.
Mam nadzieję, że choć ceny w Restauracji ocenione zostały jako zbyt wysokie, to posiłki były smaczne i spełniły Państwa oczekiwania kulinarne.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam!

Zrecenzowano 1 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre położenie, blisko palmiarnia i urzędy i park. Dobre śniadania. Obsługa jedna z lepszych, a odwiedziłam sporo hoteli. Do tego spory parking i co najważniejsze nie ma tłumów. Warto sie tu zatrzymać na chwile...

Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Aleksandra T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2016

Szanowna Pani Aleksandro,
bardzo dziękujemy za tak miłą opinię.
Szczególnie wdzięczni jesteśmy za ciepłe słowa o naszej załodze!
Zapraszamy do nas ponownie i życzymy wszystkiego, co najlepsze!
Małgorzata Kobus Dyrektor Qubus Hotel

Zrecenzowano 28 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

klaustrofobiczne pokoje , dziwne karty z dziurkami, restauracja o ile to można nazwać restauracją - mała, wąska, i w przejściu. Na plus położenie i w miarę dobre śniadania, na szczęście tylko jedna noc..

Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Fast C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 30 listopada 2016

Szanowny Gościu,
dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne. Spełniamy wszelkie wymogi dla hotelu 3-gwiazdkowego, choć rzeczywiście hotel jest niewielki.
Pozdrawiam,
Małgorzata Kobus Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tam przejazdem Wracaliśmy z rodzinnych ferii w górach Hotel choć mały okazał się bardzo przytulny i wygodny Świetna lokalizacja! Bardzo dobra kawa którą goście mogą otrzymać gratis nie tylko rano Śniadanie - rewelacja - jak dla mnie nie do przebicia a hotel ma tylko 3 * Cena dla rodzin całkiem atrakcyjna jak na ten standard szczególnie w weekendy, kiedy w cenie jest też świetna obiadokolacja w hotelowej restauracji składająca się z 3 dań Miła obsługa Polecam!

Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Justyna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 28 listopada 2016

Szanowna Pani Justyno,
dziękujemy serdecznie za tak fantastyczną opinię o naszych usługach i naszym Hotelu!
Czytanie tak miłych słów to dla nas ogromna motywacja na kolejne miesiące :)
Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ferie!

Zrecenzowano 17 listopada 2016

Pierwszy raz korzystałem z tego hotelu. Dla mnie było wielka niespodzianką, że Qubus dał swoja nazwę hotelowi takiej klasy. Restauracja jest tak ciasna, że przy śniadaniu trzeba czekać na swoja kolejkę do pobrania porannych potraw. Jednak jakość potraw w restauracji jest w porządku. Pokój trochę zbyt mały. Brak windy. Obsługa jednak stara się jak może co zaciera pierwsze niekorzystne wrażenie.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Andrzej W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 21 listopada 2016

Szanowny Panie Andrzeju,
Bardzo dziękuję za opinię o naszym Hotelu.
Qubus Hotel Zielona Góra to pierwszy obiekt w całej sieci. Jest rzeczywiście mniejszy od pozostałych naszych hoteli, ale mam nadzieję, że domową atmosferą i przyjaznym nastawieniem do Gości nadrabiamy nieco mniejsze hotelowe gabaryty :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do nas!