Zrecenzowano: 1 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre położenie, blisko palmiarnia i urzędy i park. Dobre śniadania. Obsługa jedna z lepszych, a odwiedziłam sporo hoteli. Do tego spory parking i co najważniejsze nie ma tłumów. Warto sie tu zatrzymać na chwile...

Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, AleksandraT86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2016

Szanowna Pani Aleksandro,
bardzo dziękujemy za tak miłą opinię.
Szczególnie wdzięczni jesteśmy za ciepłe słowa o naszej załodze!
Zapraszamy do nas ponownie i życzymy wszystkiego, co najlepsze!
Małgorzata Kobus Dyrektor Qubus Hotel

Zrecenzowano: 28 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

klaustrofobiczne pokoje , dziwne karty z dziurkami, restauracja o ile to można nazwać restauracją - mała, wąska, i w przejściu. Na plus położenie i w miarę dobre śniadania, na szczęście tylko jedna noc..

Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Fast C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 30 listopada 2016

Szanowny Gościu,
dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne. Spełniamy wszelkie wymogi dla hotelu 3-gwiazdkowego, choć rzeczywiście hotel jest niewielki.
Pozdrawiam,
Małgorzata Kobus Dyrektor Hotelu.

Zrecenzowano: 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tam przejazdem Wracaliśmy z rodzinnych ferii w górach Hotel choć mały okazał się bardzo przytulny i wygodny Świetna lokalizacja! Bardzo dobra kawa którą goście mogą otrzymać gratis nie tylko rano Śniadanie - rewelacja - jak dla mnie nie do przebicia a hotel ma tylko 3 * Cena dla rodzin całkiem atrakcyjna jak na ten standard szczególnie w weekendy, kiedy w cenie jest też świetna obiadokolacja w hotelowej restauracji składająca się z 3 dań Miła obsługa Polecam!

Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Justyna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 28 listopada 2016

Szanowna Pani Justyno,
dziękujemy serdecznie za tak fantastyczną opinię o naszych usługach i naszym Hotelu!
Czytanie tak miłych słów to dla nas ogromna motywacja na kolejne miesiące :)
Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ferie!

Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Pierwszy raz korzystałem z tego hotelu. Dla mnie było wielka niespodzianką, że Qubus dał swoja nazwę hotelowi takiej klasy. Restauracja jest tak ciasna, że przy śniadaniu trzeba czekać na swoja kolejkę do pobrania porannych potraw. Jednak jakość potraw w restauracji jest w porządku. Pokój trochę zbyt mały. Brak windy. Obsługa jednak stara się jak może co zaciera pierwsze niekorzystne wrażenie.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Andrzej W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 21 listopada 2016

Szanowny Panie Andrzeju,
Bardzo dziękuję za opinię o naszym Hotelu.
Qubus Hotel Zielona Góra to pierwszy obiekt w całej sieci. Jest rzeczywiście mniejszy od pozostałych naszych hoteli, ale mam nadzieję, że domową atmosferą i przyjaznym nastawieniem do Gości nadrabiamy nieco mniejsze hotelowe gabaryty :)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do nas!

Zrecenzowano: 4 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel położony obok palmiarni, wiec wszędzie jest bliziutko. Zejdziecie na dol i jest juz centrum handlowe. Nie wyjeżdzajcie tylko na parking ze szlabanem bo trzeba za niego zapłacić. Przed hotelem jest duzo darmowych miejsc. Polecam gdyz jest to nowoczesny , zadbany hotel.

Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Zielona GoraOdpowiedź udzielona 7 listopada 2016

Szanowny Panie Łukaszu,
dziękuję serdecznie za tak przemiłą opinię. To dla nas zawsze największa satysfakcja, kiedy nasi Goście tak wysoko nas oceniają!
Zapraszamy do "Winnego Grodu" i do Qubus Hotelu.
Pozdrawiam,