“ŻARCIK Z ŻARCIA”
amadeus — recenzja

amadeus
Nr 78 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Kuchnie: Europejska

Wchodząc do lokalu usłyszałem rechot żab. Myślałem, że to żart. Ale żartem było zamówienie dań w tym lokalu.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepszy stek w zachodniej Polsce. Hotel bardzo przyjemny. Dużo miejsc parkingowych. Centrum miasta

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, zefirz
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018

obiady tu to porażka, długi czas oczekiwania, mięsa nie są doprawiane, sosy jak z paczki, makarony rozgotowują, to chyba knajpa dla osób mało wymagających, desery z karty - brak, skończy się na zaserwowaniu lodów dość średniej jakości

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, nataliaanna1234567
Zrecenzowano 6 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się w mieście wiec jak sądzę wszędzie jest blisko. Parking dla samochodów znajduje się na dziedzińcu. Obsługa miła. Na śniadaniu wybór wystarczający + to co można zamówić z kuchni na ciepło -jajka w każdej postaci i naleśniki oraz - co dla mnie ważne - kawę z expresu. Pokoje miło urządzone, u mnie występował James Dean. Minusami był brak windy (akurat doskwierał mi kręgosłup) i w pokoju było trochę chłodno. Relacja jakości do ceny -Ok. A jeszcze jedno - nie mogłem połączyć się z WiFi - słabo!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, jamikra
Zrecenzowano 23 grudnia 2015

Nowy szef kuchni, kobieta z niesamowita fantazją kulinarną. Gotowanie na wysokim poziomie. Stylowa restauracja, bardzo miła obsługa. CZYSTO!

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, Agata W

amadeus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w amadeus? Podziel się wrażeniami!