Zielona Góra

“Wystrój tak, jedzenie nie!”
Amarone — recenzja

Amarone
Nr 79 wśród 141 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 14 września 2019

Pierwsze wrażenie lokal na wysokim poziomie , ładne nowoczesne wnętrze, obsługa stara się podtrzymać wysoki standard. Jedzenie jednak rozczarowuje. Czas oczekiwania na danie dość długi około 40 minut. Zamówiłam tatara, który mnie totalnie rozczarował, jak to tatar tani nie był , sposób podania był daleki od moich oczekiwań , brakowało w nim podstawowych składników typu ogórek, cebulka, był podany już zmieszany co jest dla mnie karygodne zwłaszcza w takiej restauracji... , brakowało przypraw wyglądał nieestetycznie , mięsa było mało ( nie podano w karcie gramatury, ale podejrzewa nie więcej niż 10 dag) .
Drugim daniem , które zamówiła osoba mi towarzysząca była sałatka z kurczakiem suszonymi pomidorami , parmezanem.... liści sałat było oczywiście najwięcej, nie były nawet podarte na mniejsze kawałki, ciężko się to jadło, dodatków było jak na lekarstwo, trzeba było szukać widelcem... wszystko zalane niezbyt smaczną oliwą i niedoprawione bez żadnego sosu czy winegret, zwyczajnie polane oliwą, jadłam dużo lepsze i tańsze sałatki z kurczakiem. W dodatku pieczywo podane do obu dań to zwykła bułka pszenna pokrojona na kromki.... żadnych smacznych grzanek czy czegoś podobnego jak w innych restauracjach. Nieudany tatar, nieudana sałatka... nie wiem jak inne dania, ale pierwsze wrażenie mi wystarczy ceny są nieadekwatne do jakości, restauracja ewidentnie oszczędza na produkcie, a ceny są bardzo wygórowane .... NIE POLECAM. Chyba ,że na lampkę wina w ładnym wnętrzu. Rozczarowanie....

Dziękujemy, Marta D

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miejsce pełne elegancji i zaangażowania,troska o klienta,byłem z żoną zasmakować sandacza, po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 7 maja 2019

Na zamówienie trzeba czekać bardzo długo. Na samą zupę ok 25 minut. Tragedia.
własciwe danie podano po ponad 50 minutach. Tragedia.
Potrawy poprawne, ale nie wybitne.
Słaby stosunek jakości do ceny

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano 3 maja 2019

Super wystrój, aż chce się przebywać. Obsługa bardzo sprawna i miła. Jedzenie... Tutaj już gorzej. Na przystawkę poszły szparagi. Niestety nic ciekawego, a biorąc pod uwagę cenę 30 zł za trzy szparagi i wysuszone jajko, to stosunek wartości do jakości nie wychodzi dobrze. Dania główne to były policzki wołowe i polędwiczka wieprzowa. Polędwiczka wysuszona i bez smaku, nie polecam. Polecam za to policzki wołowe. Mięciutkie, dobrze przyprawione, pyszne, a porcja wręcz za duża.

1  Dziękujemy, magraka
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Byliśmy raze z dziewczyną na obiedzie w tej nowej restauracji. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, pani kelnerka bardzo miła, wystrój ciekawy. Zamówiliśmy na przystawkę tapas. To był pierwszy błąd. Tapenada tak słona że nie do zjedzenia, krewetki smażone chyba kilka razy bo wysuszone na wiór i totalnie bez smaku, oliwki i ser kozi były dobre ale to już nie zasługa kucharzy:) Na danie główne moja dziewczyna zamówiła policzki wołowe (tak rozgotowane, że jak tylko wbiła w nie widelec to się rozpadły), a ja wziąłem polędwiczę wieprzową (nie obłonowana, twarda {jakim cudem?}, i totalnie nie przyprawiona). Za takie pieniądzde spodziewaliśmy się czegoś dobrego, ale strasznie się zawiedliśmy. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Jacek F

Amarone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Amarone? Podziel się wrażeniami!