“Rewelacyjne miejsce!”
SHOW Restaurant — recenzja

SHOW Restaurant
Nr 13 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: SHOW Restaurant to nowe kulinarne miejsce na mapie Zielonej Góry. Naszą specjalnością jest Bouillabaisse oraz homar. Swoją podróż kulinarną mogą Państwo zacząć już od wyśmienitych, dokładnie wyselekcjonowanych przystawek, poprzez pastę czy przepyszną pizzę, aż po słodkości. W ofercie mamy także lunche a dwa razy w tygodniu specjalne, tematyczne MENU.

Po kolejnej wizycie w tej restauracji można śmiało powiedzieć, że jeśli chce się mieć pewność, że zje się coś pysznego w miłej atmosferze to SHOW Restaurant jest idealnym wyborem! Zawsze świeże i smaczne potrawy, a obsługa przesympatyczna i bardzo profesjonalna.

Z pewnością nie raz jeszcze tu wrócimy ;) Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Karin D

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zawsze omijałem ten lokal. Nie przyciągał swoim wystrojem i czystością. Jednak znajomi wychwalali restaurację stwierdzając, że po remoncie dokonanym przez nowych właścicieli jest to lokal na wysokim kulinarnie poziomie. Poszedłem i nie zawiodłem się. Jak się okazało właściciele już zdążyli się zmienić na "nowszych" i to chyba tchnęło w restaurację drugie życie. Bardo miła obsługa, przepyszne i ładnie podane potrawy, naprawdę wielka niespodzianka.Kuchnia widoczna z sali, kącik dla maluszków oraz czyste toalety. Trzymam kciuki za SHOW.

1  Dziękujemy, MAREKJACEK1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: showrestaurant, Dyrektor generalny, SHOW RestaurantOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za piękna opinie , zapraszamy ponownie ! Pozdrawiamy SHOW !

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z żoną zamówiłem 2 homary,po prostu rewelacja no poezja dla podniebienia tak wspaniałego smaku nie da się wyrazić słowami trzeba spróbować.

Dziękujemy, Ryszard D
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Wszystko podane szybko. Zarówno tagliatelle, jak i kurczak z gnioccami przepyszne. Porcje bardzo duże. Tiramisu lekkie, świeże, mało słodkie (co akurat było bardzo na plus). Obsługa przede wszystkim profesjonalna, sprawna i sympatyczna. Będziemy wracać!

Dziękujemy, czarwonka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: showrestaurant, Właściciel, SHOW RestaurantOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dziękujemy, bardzo nam miło !

Zrecenzowano 2 maja 2019

Bardzo poprawne jedzenie. Zamówiliśmy kilka różnych dań i wszystko było bardzo, bardzo dobre. Makaron tagiatelle ugotowany w punkt. Risotto ugotowane w punkt.
Niby dania banalne ale większość restauracji sobie z nimi nie radzi.
Lemoniady bardzo dobre. Obsługa też bardzo OK.

Dziękujemy, Aleksander G

SHOW Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w SHOW Restaurant? Podziel się wrażeniami!