“Miłe zaskoczenie. ”

Cosmos Greek Food & Coffee
Nr 25 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Pierwsze co rzuca się w oczy to ładny wystrój . Przyjemna atmosfera. Przyszliśmy tu w poszukiwaniu smacznego śniadania i się zachwyciliśmy Pyszna kawa, miła obsługa , bardzo dobre jedzenie.

Dziękujemy, iza_piotrek

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Smaczne greckie jedzenie , miła obsługa i zawsze uśmiechnięty właściciel . Kawa numer 1 w Zielonej Górze Można spróbować greckich przysmaków sprowadzanych bezpośrednio z Grecji - w tym pyszny oryginalny grecki jogurt naturalny !
Bistro , w którym zjesz zarówno śniadanie jak i lekki lunch , syty obiad oraz deser . Na miejscu można kupić greckie przysmaki i zabrać do domu - oryginalna feta , oliwki różne rodzaje ,przekąski , tahini , oliwę z oliwek , chałwę i wiele innych :)
Na miejscu można rownież spróbować greckiego alkoholu .

Dziękujemy, martyna4672
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Do Kosmosu/Cosmos-u trafiliśmy przez przypadek, po wizycie w nomen omen zielonogórskim Planetarium. Lokal od razu zdobył nasze serca ze względu na:
1) świeże i smaczne dania
2) kawę Hausbrandt
3) przemiłą obsługę
4) jogurt mrożony
5) brak biało-niebieskiego, sztampowego greckiego wystroju
6) nazwę - Kosmos jest tak bliskim Polakom greckim słowem
7) czystość

Tak prowadzony lokal to szansa na stworzenie greckiego Starbucksa! Tak trzymać!

Dziękujemy, Piotrek911
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Świeże i smaczne. Oprócz tego że dobrze zjesz możesz też kupić greckie produkty do domu.

Dziękujemy, 912maciejs
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Faktycznie nazwa tej CAFETERII oddaje wspaniałe przeżycia kulinarne jakich tu doznaliśmy. Lokal jest prowadzony przez rodowitych Greków, uśmiechniętych i miłych. Karta dań nie jest długa, ale można zjeść tu śniadania, obiady, desery - wszystko wywodzi się z kuchni greckiej. Można napić się także wyśmienitej kawy. Ceny niewygórowane: za 2 główne dania - Gyros mix oraz dużą Mousakę - duże piwo, kawę frappe i deser zapłaciliśmy 70 złotych.
Zdecydowanie warto tu zajrzeć i posmakować tej kuchni

Dziękujemy, Jadwiga O

Cosmos Greek Food & Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Cosmos Greek Food & Coffee? Podziel się wrażeniami!