“Dobre śniadanie, pyszna kawa”
Columbus Coffee — recenzja

Columbus Coffee
Nr 48 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Polecam . Świeżo mielona kawa, duży wybór herbat, zdrowe sniadania, pyszne desery. Fajne położenie w samym centrum .

Dziękujemy, 177andrzejw

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Ciekawe miejsce na pogawędki przy kawie i ciastku. Zazwyczaj bardzo smacznie :) Wygodne fotele sprawiają, że można siedzieć tam pół dnia, z widokiem na ulicę. Lubię tam wracać. Jeszcze nie miałam okazji próbować niczego z menu śniadaniowego, ale chętnie spróbuję przy okazji.

Dziękujemy, kmarta19
Zrecenzowano 30 marca 2019

Bardzo ale to bardzo dobra kawa i dość dobre kanapki. Można wpaść na śniadanie lub szybki lunch lub spotkać się na kawie ze znajomym. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Aleksander G
Zrecenzowano 14 stycznia 2019

Ciasta i kawa bardzo dobre, ceny wysokie. Wystrój bardzo ładny, obsługa miła.Usytuowany w dobrym miejscu.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, zagadka987
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy po drodze ale chętnie bywalibysmy tu częściej. Pyszna kawa i herbata, bardzo dobre śniadania miła obsługa. Polecamy. Maciek i Agata

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Maciej Z

Columbus Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Columbus Coffee? Podziel się wrażeniami!