“Obiad z mężem”
Lemonia — recenzja

Lemonia
Nr 38 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Zrecenzowano 5 września 2019

Odkryłam cudowne miejsce. Antrykot argentyński, przegrzewki z vermicelli Polecam. Bardzo miła obsługa

Dziękujemy, Zofia G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracjaLemonia, Właściciel, LemoniaOdpowiedź udzielona 6 dni temu

Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo staramy się, aby nasi goście byli zadowoleni z wizyt w naszej restauracji.

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Ponowna wizyta przy okazji rodzinnego obiadu- smacznie, ciekawie, dobór składników do różnych dań ciekawy, dobry. Całość godna próbowania i kolejnych wizyt.
Na deser polecam najlepsze tiramisu jakie jadłam chyba ever, no może tak dobre już kiedyś jadłam ;)
Małże św. Jakuba na przystawkę również godne spróbowania. Ciekawa sałatka z sercami acai- w sam raz na upalne dni oraz wiele innych

Dziękujemy, zaczynam17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracjaLemonia, Właściciel, LemoniaOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za wystawienie nam tak pozytywnej opinii. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych gości, a czasami zaskoczyć ich nowymi smakami. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Czekałam ponad godzinę na steka z tuńczyka który przyszedł przesolony. Karta bardzo fajna, niestety wykonanie słabe.

Dziękujemy, justynas689

Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Mamy nadzieje, że nadarzy się okazja, abyśmy mogli się zrehabilitować. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Szkoda że trafiłem tu dopiero teraz. Uważam że jest to jedna z najlepszych restauracji w Zielonej Górze. Wystrój wnętrza nietuzinkowy. Bardzo dobra obsługa kelnerska - młode dziewczyny, ale za to z wiedzą na temat dań, potrafiące doradzić, a to nie w każdej restauracji jest normą. Zamówiłem zupę tajską - niezła, oraz jagnięcinę. Świetnie podana, z talarkami ziemniaczanymi. Jagnięcina - dawno takiej nie jadłem. Naprawdę godna polecenia.
Toaleta czysta, pachnąca, duża.
Za całokształt daję pięć gwiazdek na pięć. Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Krzych_D_3003

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Lemonii:)

Zrecenzowano 11 marca 2019

Byliśmy z żoną w piątkowy wieczór. Bardzo miła obsługa, zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Czysto, kameralnie i bardzo spokojnie. To dla mnie wielki plus, układ stolików pozwala na spokojne spędzenie czasu we własnym towarzystwie i pozwala w pełni delektować się daniami. Risotto z truflami bardzo aromatyczne o wyjątkowym smaku. Zupa tajska ciekawa z fajnymi smakami.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Grzegorz C

Lemonia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Lemonia? Podziel się wrażeniami!