Ruiny pałacu

Zrecenzowano: 1 grudnia 2018
Niedzielny_Turysta
Zielona Góra, Polska
Nie znalazłam nic do oglądania.

Zrecenzowano: 4 października 2018
Marta M
Zielona Góra, Polska

Zrecenzowano: 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

jest po prostu piękny polecam bardzo pieknie przepraszam ze tak mało napisałam ale chyba w szczegulności wystarczy:)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Nelciaa_23
Zrecenzowano: 1 grudnia 2018

Pałac w Zielonej Górze - Zatoniu, a właściwie jego ruiny wymagają dużo pracy i zaangażowania władz miasta i konserwatora zabytków. Właściwie jest to kompleks parkowo-pałacowy. Sam park również potrzebuje dobrej ręki i serca przyrodników. Niemniej jest to bardzo urokliwe miejsce, które w przyszłości może być jedną z perełek miejskiej aglomeracji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Niedzielny_Turysta
Zrecenzowano: 4 października 2018

Po prostu ruiny. Myślę, że ktoś zaopiekował się wszystkim co można było wyrwać i wynieść. To nie pałac tylko pozostałości po pałacu

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 26 maja 2018

to jest w: Zatonie, lubuskie polska zapraszam można tam wejść!!!!! a na przeciwko jest sklepik: dobry sklep. taka nazwa XDD. sklep jest otwarty od 07:00-20-00 w niedziele handlową też ale... w niedziele bez handlu są otwarte: Żabka i lewiatan niektóre też, nie jestem w stanie ich wymienić. POWODZENIA!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
3  Dziękujemy, neldidluch