“Włosko, naprawdę 😊”
Manufaktura Pizzy — recenzja

Manufaktura Pizzy
Zamów online
Nr 7 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Manufaktura Pizza is a place with traditional italian rustical Pizza. We bake it in wood fired pizza oven only in 60 - 90 seconds at the temperature 400 degrees. Doough is delicate, light and tender thanks to top quality ingredients. Our Pizza is made regard to old traditional receipe with italian flour, cooked meats and vegetables. Our pizza is healthy, light and delicious

Prawdziwe Włochy w Zielonej Wszystkie składniki sprowadzane bezpośrednio ze słonecznej Italii W końcu coś bez ściemy Polecam

1  Dziękujemy, Szyszaka

Niesamowity klimat. Pizza przepyszna, a obsługa ponadprzeciętnie miła i fachowa. Składniki świeże i smaczne. Jedna z zamówionych pizz była troszkę bardziej przypieczona, dostaliśmy nową, mimo, że była zdecydowanie jadalnia. Zapewne odwiedzając ZG jeszcze wstąpimy

1  Dziękujemy, kamilw60
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacek K, Manager, Manufaktura PizzyOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy!!

Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo przyjemna atmosfera oraz super wystrój lokalu i oczywiście przepyszne jedzenie, można poczuć Włochy

1  Dziękujemy, Joanna8706
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacek K, Owner, Manufaktura PizzyOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy, za docenienie naszych starań, każdy dzień to dbanie o najwyższą jakość i poczucie, że goście są zadowoleni, zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano 7 września 2019

Pizza rewelacyjna. Jedna z najlepszych jakie jadłem. Próbowaliśmy kilku i każda z nich inaczej smakowała - oczywiście bardzo dobrze;). Niezwykłe podejście właściciela lokalu, który żywo interesuje się klientami i częstuje prawdziwym włoskim winem. Klimat lokalu nie do zapomnienia. Polecam.

1  Dziękujemy, patryk s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacek K, Owner, Manufaktura PizzyOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Serdecznie dziękujemy

Zrecenzowano 6 września 2019

Rewelacyjna pizza. Smaczne miękkie ciasto, najwyższej jakości składniki, zaskakujące połączenia smaków. Obsługa również na najwyższym poziomie.

1  Dziękujemy, Marzena M

Manufaktura Pizzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Manufaktura Pizzy? Podziel się wrażeniami!