“Smacznie ale...”
Ohy-Ahy — recenzja

Ohy-Ahy
Nr 19 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Zamówiliśmy cztery makarony. Wszystkie były smaczne , poprawne ale nas nie porwały. Można się najeść. Myślę również ,że ceny są stanowczo za wysokie.

Dziękujemy, iza_piotrek

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedyne co smakowało, to lemoniada... Zamówione burgery były niedoprawione, brakowało sosu. Bułka przypalona. W ogóle rozmiar burgerów to jakieś nieporozumienie - zamiast normalnych rozmiarów bułki otrzymujemy 3 maleństwa, które dorosłemu mężczyźnie wystarczą akurat na 6 kęsów. Nie najesz się... Nie wiem skąd te tłumy. Obsługa bardzo miła, a lokal przyjemny. Ale ceny są nieadekwatne do oferowanych produktów. Za dwie porcje burgerów i napoje zapłaciliśmy ponad 80 zł. Wyszliśmy głodni...

Dziękujemy, mysimpleworld
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Ohów-Ahów uwielbiam chodzić na pizzę. Najlepsza Parma di Bufala, bardzo sympatyczna obsługa. Polecam

Dziękujemy, asiajurasek
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Największą zaletą tego miejsca jest obsługa. Kelnerzy bardzo mili, pomocni, stwarzają przyjazną, rodzinną atmosferę.
Jedzenie pyszne, zamówiliśmy 2 rodzaje pizzy i makaron tajski i wszyscy byliśmy zadowoleni.
Akurat mieliśmy okazje skosztować regionalnego wina.
Ceny adekwatne do jakości.
Gorąco polecam

1  Dziękujemy, Aleksandra Ł
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę z całego serca polecam. Przemiła obsługa, wspaniałe jedzenie i uwaga DUŻE porcje. Ceny warte grzechu ☺️

Dziękujemy, AgataL623

Ohy-Ahy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Ohy-Ahy? Podziel się wrażeniami!