“Pyszne dania w restauracji gorzej ze śniadaniami ”
Wino i Grono — recenzja

Wino i Grono
Nr 3 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Restauracja Wino i Grono , to kuchnia niesamowitych smaków, które tworzymy i udoskonalamy codziennie. Dziękujemy, że wspólnie z Państwem możemy tworzyć wyjątkową atmosferę. Zespół 50 osób codziennie dba o twój komfort. Dania przygotowywane są starannie ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów. Znajdziemy potrawy z akcentami kuchni regionalnej, z kuchni śródziemnomorskiej, wegetariańskiej oraz całego świata. Restauracji Wino i Grono to niewątpliwie harmonia smaku i niezwykła dbałość o szczegóły.

Przepyszne jedzenie , byliśmy kilka razy i za każdym nam bardzo smakowało , organizowaliśmy również przyjęcie w przeszklonej sali przy restauracji głównej, bardzo urokliwie, organizacja pierwsza klasa a jedzenie powaliło głosić na kolana . Zachęceni pozytywnymi doznaniami kulinarnymi przyjechaliśmy któregoś dnia na śniadanie i tu niestety ogromne rozczarowanie ... niesmaczne i słaby wybór jak za taka cenę albo może coś się skończyło i nie było donoszone jedyny plus za wybór mleka(roślinnych). Odejmuje jeden pkt za te nieszczęsne śniadanie

Dziękujemy, ewad26

Zrecenzowano 3 września 2019

Znakomite miejsce na krótki biznesowy pobyt, firmową konferencję, czy też rodzinny wypad do Zielonej Góry. Wygodne, czyste pokoje. Fantastyczne spa I fitness. Bardzo dobra kuchna. Przesympatyczny personel.

Dziękujemy, JohnKing1998
Zrecenzowano 1 września 2019

Niedawno chłopak zabrał mnie w rocznice do Wino i Grono. Restauracja zaskoczyła nas swoją pomysłowością co do wystroju stolika jak i przepysznego menu degustacyjnego przygotowanego specjalnie dla nas. Długo nie zapomnę tego wieczoru. Fajnie, że po kolacji mogliśmy skorzystać z ogromnego SPA w tym samym obiekcie.

Dziękujemy, NorthStar58663728738
Zrecenzowano 1 września 2019

Ostatnio z rodzinką wybraliśmy się na obiad do Wino i Grono. Mimo, że restauracja mieści się w hotelu to w ogóle tego nie odczuliśmy. Na uwagę zasługuje to, że obsługa mimo, że młoda to bardzo profesjonalna i miła. Jedzenie też zaskakuje swoim smakiem. Zdecydowanie polecam burgera.

Dziękujemy, 999agi
Zrecenzowano 1 września 2019

Przejazdem zajechaliśmy ze znajomymi do restauracji Wino i Grono. Plusem jest położenie blisko drogi szybkiego ruchu jednocześnie przy bliskiej odległości od miasta. Wystrój jak i jedzonko pierwsza klasa!

Dziękujemy, 648kacperg

Wino i Grono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Wino i Grono? Podziel się wrażeniami!