“Na szybko”
Tadz Mahal — recenzja

Tadz Mahal
Nr 53 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Po ostatniej wizycie rok temu nie chciałam więcej odwiedzać tego miejsca bo znam o wiele lepsze restauracje hinduskie nie tylko w Zielonej Górze, ale zaistniała sytuacja zmusiła nas do konsumpcji właśnie tu.
Sprawnie poszło, naan dobry, butter chicken słaby - kawałki kurczaka naprzemiennie twarde i rozpływajace się w ustach ale smak płytki.
Nie polecam

Dziękujemy, jolav2019

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019

Los chciał, że z powodu kilkudniowego braku prądu w naszej podzielonogórskiej wsi a więc i braku możliwości przygotowania obiadu "wylądowaliśmy" rodzinką (2 dorosłych i 2 dzieci) w Tadz Mahal. Pierwsze wrażenia: zapach kadzideł, trochę siwo od dymu ale OK, zapachy przypraw i typowo indyjski wystrój. Zaczęła obsługiwać nas właścicielka, która widząc naszą konsternację nazwami dań, wszystko wyjaśniła i od razu zaproponowała "mix/przegląd smaków" dla dorosłych i dzieci abyśmy na przyszłość wiedzieli co nam smakuje. Przystaliśmy na propozycję i kompletnie nie zawiedliśmy się - bogactwo kolorów, smaków i aromatów potraw. No i genialna Indyjska herbata.Wszystkim smakowało (o chlebek były kłótnie;) i każdy najadł się do syta. Fakt, że czekaliśmy sporo na dania nie zakłócił niczego. Na posiłek w Tadz Mahal trzeba mieć czas i cieszyć się nim w gronie rodziny lub przyjaciół - na pewni nie da się wpaść na "lunch". No i szacun dla papugi która obudzi każdego przysypiającego w oczekiwaniu na posiłek;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Pomimo dzień wcześniej zamówionej rezerwacji wykonanej na 5 osób.w dniu 09.02.2019 Rezerwacja na 10.02.19 .Karty dostaliśmy po 5 minutach po wskazaniu zarezerwowanego stolika. Dodatkowo czekaliśmy na podejście obsługi- kelnera-ki. ok 15 min.Po tym czasie cierpliwość się wyczerpała,wyszliśmy do innej innego lokalu, Nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mzkzg
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na niedzielny obiad - 4 osoby dorosłe i dziecko roczne. Lokal ma bardzo fajny klimat. Jedzenie pyszne, a porcje odpowiednie by się najeść. Jedyne 2 minusy, które widze to drażniące zapachy (mieszanka potraw z kadzidełkami, a do tego słaba wentylacja). A drugi - czas oczekiwania : od wejścia do lokalu do przyjęcia zamówienia ok 45 minn, a później kolejne 45 min czekania na dania. Poza tym bardzo pysznie - miłośnikom słodkich dań polecam jagnięcine z mango. I konoecznie klasyczny chlebek naan!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, martaalice
Zrecenzowano 2 lutego 2019

Potwierdzam niektóre opinie tripadvisorów: obsługa fatalna, zupełnie niewyczuwalne smaki Indii. Kompletny brak soli w potrawach. Czy to jest restauracja dla diabetyków? Jeśli tak to powinna być na drzwiach stosowna informacja: Sorry no salt here! Jakie płatki chilli na stolikach? Delikatnie mówiąc Pani się myli z prawdą. Żadnych przypraw na stole nie zauważyłem, na sąsiednich także! Następnym razem pójdę na obiad do "Piasta" w Mrowisku. Tam na każdym stoliku stoi maggi, o soli i pieprzu nie wspominając. Reasumując: pierwszy i ostatni raz w Tadż Mahal.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, MONTEWERDZIAK

Tadz Mahal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Tadz Mahal? Podziel się wrażeniami!