“miło”
Między Nami — recenzja

Między Nami
Nr 17 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Między Nami to miejsce, jakiego jeszcze w Zielonej Górze nie było. Powstało nie tylko z pasji do kuchni i jedzenia, ale również z radości, jaką dają spotkania z ludźmi, rozmowy i wspólne spędzanie czasu. W naszej klimatycznej, utrzymanej w stylu Hamptons, wyjątkowej przestrzeni chcemy tworzyć przyjazną atmosferę, w której każdy będzie czuł się swobodnie i przyjemnie.
Zrecenzowano 3 września 2019

Piękne miejsce... Byliśmy tam całą rodziną (2+3 dzieci) każdy z nas wyszedł mocno najedzony... Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Sandra D

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Jeśli chcesz smacznie coś przekąsić to polecam. Jeśli chcesz się najeść , to zjedz w domu a tu przyjdź na dokładkę. Makaron z krewetkami bardzo smaczny, fajne drinki, a deser tarta był pyszny.

Dziękujemy, CZUJO83
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i przyjemnie. Miła i pomocna obsługa. Menu zmienia się systematycznie ale Szef Kuchni otwarty na potrzeby smakoszy. Zupa tajska - rewelacja!

Dziękujemy, kasialubijescc
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piekny wystrój wnętrz, w letniej porze roku jest ogródek wystawiony. Obsluga co prawda mogla by sie wiecej uśmiechać, a nie chodzic jak za karę - są takie kelnerki. Jedzenie jest bardzo dobre, średni czas oczekiwania. Ceny adekwatne do jakosci i ilosci. Bardzo dobra lokalizacja. Z przodu do lokalu są schody jednak z tylu jest winda dla niepełnosprawnych, ktora jest zamknięta i nie bylo mi dane z niej skorzystać

Dziękujemy, aga97
Zrecenzowano 8 maja 2019

Doskonałe jedzenie (w moim przypadku krem ze szparagów i pierś kaczki). Fajna, nie napuszona atmosfera i miła obsługa. Czego chcieć więcej...

Dziękujemy, Maciej S

Między Nami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Między Nami? Podziel się wrażeniami!