Zrecenzowano: 13 września 2019

Rewelacja co do położenia, jakości usług oraz atmosfery, szczególnie restauracja, w tym niezwykle miła i dzybka obsługa. Podziękowania dla pani Patrycji z obsługi restauracji za profesjonalizm oraz niezwykłe miły i przyjazny serwis.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Selfgovernmenttrippe
Zrecenzowano: 2 września 2019

To miała być kolejna delegacja i kolejna noc w hotelu z rozrywką pt. oglądanie tv lub czytanie książki. Na miejscu okazało się, że w obiekcie są super tory bowlingowe (szczerze mówiąc, lepsze niż w Poznaniu, w którym mieszkam), spa, grota solna, kort do squasha.
Już nawet nie wspomnę o świetnej restauracji i miłej obsłudze hotelu.
Wcześniej nawet rozpatrywaliśmy z kolegą spacer do centrum, ale po co skoro tyle atrakcji mieliśmy na miejscu... Polecam!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Voyage262578
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Idealne miejsce na weekend - cicho, spokojnie, zielono, a do tego mnóstwo atrakcji na miejscu: dobrze wyposażona strefa spa, kręgielnia, bilard itd. Komfortowo wyposażony pokój, bardzo dobry poziom obsługi (darmowy opóźniony checkin również na plus!). Jedyne drobne zastrzeżenie - nieco wysokie ceny w hotelowej restauracji (same posiłki bardzo smaczne). Polecamy!

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Spędziłem w hotelu 2 doby. Na początek miłe zaskoczenie, mimo późnej godziny przyjazdu nie było problemu z kolacją. Pokoje czyste, pachnąca pościel, wieczorem ktoś puka do drzwi i pyta czy nie potrzebuje świeżego ręcznika i wody:-). Generalnie bardzo miły i pomocny personel. Pyszne, urozmaicone śniadanie, bardzo dobra kuchnia i niemieckie lane piwo! Oo strony zawodowej, sala szkoleniowa jasna, przestronna kompletnie wyposażona. Bufet kawowy na bieżąco uzupełniany - uczestnicy również bardzo zadowoleni. Niestety nie miałem czasu skorzystać z dodatkowych atrakcji (strefa SPA, kręgle, siłownia), ale może następnym razem. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Discover08603309954
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo spokojnej dzielnicy Zielonej Góry. Cisza, spokój, idealne miejsce na wypoczynek, biznesowy lunch czy wypad na bowling z przyjaciółmi lub szybkie spa. Nowoczesny, urządzony ze smakiem, drewno z akcentem winnym Zielonej Góry. Bardzo miła obsługa. Świetna restauracja -genialne śniadania w wersji szwedzkiego stołu. Przy hotelu bezpłatny parking. W pokoju podwójne łóżko bez łączenia dwóch materacy, duże okna, suszarka, ręczniki, lodówka, mini bar, sejf, zestaw do kawy i herbaty z czujnikiem oraz powitalna woda. Jasne i przytulne wnętrza. Cisza zapewniona. Poza tym dostępna winda. Polecam serdecznie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, kkdudek