Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Idealne miejsce na weekend - cicho, spokojnie, zielono, a do tego mnóstwo atrakcji na miejscu: dobrze wyposażona strefa spa, kręgielnia, bilard itd. Komfortowo wyposażony pokój, bardzo dobry poziom obsługi (darmowy opóźniony checkin również na plus!). Jedyne drobne zastrzeżenie - nieco wysokie ceny w hotelowej restauracji (same posiłki bardzo smaczne). Polecamy!

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Spędziłem w hotelu 2 doby. Na początek miłe zaskoczenie, mimo późnej godziny przyjazdu nie było problemu z kolacją. Pokoje czyste, pachnąca pościel, wieczorem ktoś puka do drzwi i pyta czy nie potrzebuje świeżego ręcznika i wody:-). Generalnie bardzo miły i pomocny personel. Pyszne, urozmaicone śniadanie, bardzo dobra kuchnia i niemieckie lane piwo! Oo strony zawodowej, sala szkoleniowa jasna, przestronna kompletnie wyposażona. Bufet kawowy na bieżąco uzupełniany - uczestnicy również bardzo zadowoleni. Niestety nie miałem czasu skorzystać z dodatkowych atrakcji (strefa SPA, kręgle, siłownia), ale może następnym razem. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Discover08603309954
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo spokojnej dzielnicy Zielonej Góry. Cisza, spokój, idealne miejsce na wypoczynek, biznesowy lunch czy wypad na bowling z przyjaciółmi lub szybkie spa. Nowoczesny, urządzony ze smakiem, drewno z akcentem winnym Zielonej Góry. Bardzo miła obsługa. Świetna restauracja -genialne śniadania w wersji szwedzkiego stołu. Przy hotelu bezpłatny parking. W pokoju podwójne łóżko bez łączenia dwóch materacy, duże okna, suszarka, ręczniki, lodówka, mini bar, sejf, zestaw do kawy i herbaty z czujnikiem oraz powitalna woda. Jasne i przytulne wnętrza. Cisza zapewniona. Poza tym dostępna winda. Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019

Po wielu wypadach do Zielonej Góry i różnych doświadczeniach z hotelami w tej miejscowości, stwierdziłyśmy z dziewczynami, że tym razem wypróbujemy coś nowego. Decyzja padła na hotel Grape Town. Dojechałyśmy tam bez problemów, wszystko świetnie oznaczone. Hotel położony jest w pięknym miejscu, otoczony drzewami, klimat idealny (: Był to nasz babski wypad, pierwszy raz zdarzyło nam się nie wychodzić z hotelu przez cały pobyt, winę ponosi za to cudowna Pani recepcjonistka Patrycja ( Pozdrawiamy !! ), która odkąd przyjechałyśmy oprowadziła nas po całym hotelu, nigdzie się z tym nie spotkałyśmy, co jeszcze bardziej nas zachęciło, do kolejnych powrotów. Co robiłyśmy? Pyszne jedzenie i winko ! (; Strefa SPA, miejsce, w którym wróciły nam wszystkie siły, był odpoczynek, relaks przy herbacie, a najważniejsze, jest tam kręgielnia: zabawy, śmiechu jest tam wiele. Kolejny raz w Zielonej Górze dopiero na winobranie, ale już teraz myślimy o rezerwacji pokoju. Jak najbardziej polecamy ten hotel, jest czysto, przemiła obsługa, która widać, że jest zadowolona ze swojej pracy i przelewa to na gości.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PizzaloveE
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Dobry hotel. Trochę daleko od centrum, ale taksówka nie jest droga. Dobre miejsce na organizacje kursów, konferencji itp. Pokoje przyjemne, czysto. Dobre śniadania. Wi-fi kapryśne. Bardzo sympatyczni pracownicy.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Janusz K