“TELE ECHO”

Casablanca - restauracja i kawiarnia
Nr 7 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)
Opis: Każda pora roku dostarcza nam inny wachlarz składników. Dlatego na każdą porę roku, mamy przygotowane inne menu. Tak jak w domowej kuchni, gotujemy to, co jest świeże i pachnące. Słyniemy z oryginalności.

Przyjdź pocałuj klamkę. Przyjdź jutro i zrób to samo. Kolejny lokal na tripadvisor, który nie funkcjonuje.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Zrecenzowano 3 marca 2019

To była moja druga wizyta w tym lokalu. Tym razem trafiłam na nowe jesienne menu – wszystko było pyszne! Zupa krem z dyni, karkówka, polędwiczki, makaron czarny z krewetkami, pierożki empanadas. Restauracja jest bardzo sympatyczna, mała, dość przytulna, co jest trudne do osiągnięcia przy nowoczesnym wystroju, z ambitnymi właścicielami i dobrym szefem kuchni. Z pewnością to nie ostatnia moja wizyta.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, monikasaa
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo schludne, małe miejsce. Idealne na romantyczny wieczór. Świeże składniki. Dobra pizza i domowe sosy. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AndrewS7791
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Smakowo może być,ale ilościowo porażka, bardzo małe dania. Nie polecam tej restauracji. Obiad to za dużo powiedziane, namiastka to tak

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, baba482017
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018

Bardzo polecam Pizza pyszna idealna smak grube i przepyszne ciasto Polecam bo naprawdę warto miła obsługa !!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Rolands H

Casablanca - restauracja i kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Casablanca - restauracja i kawiarnia? Podziel się wrażeniami!