Zapisz
Niezapomniana impreza

Polecam to miejsce wszystkim osobom spragnionym dobrej imprezy!! Na co dzień mieszkam w Warszawie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 lutego 2020
vojago
Warszawa, Polska
Miejsce warte odwiedzenia!

Polecam to miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie, 3 sale, świetna muzyka i miła obsługa! Ciężko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 lutego 2020
piasso100

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Niestety muszę opublikować swoją opinię tutaj ponieważ ze strony google opinie Xdemona wrocławskiego (która jest jedyną możliwością wyrażenia swojego zdjania) moja wiadomość została jakimś cudem usunięta. Jak widać, komuś przeszkadza brzydka prawda. Kolejna nieczysta gra ze strony tej firmy. Serdecznie nie polecam

Porażka! Zepsuty wieczór panieński. Z całego serca radzę unikać tego miejsca. Brak mi słów na to jak pracownicy xDemona zachowują się w stosunku do klientów. I mam nadzieję, że właściciel tego miejsca chociaż przez chwilę zastanowi się jaką jakość usług oferuje. Zarezerwowałyśmy z koleżankami "lożę" z pewnym wyprzedzeniem. Doszło do pewnych komplikacji organizacyjnych wśród grupy, więc chciałyśmy dowiedzieć się o ewentualnych warunkach zmiany terminu bądź anulacji. Zaczęło się do tego, że xDemon nie odpowiadał na żadne wiadomości. Gdy jakimś cudem odebrano telefon, Pani Menadżer na zapytanie odpowiada "marne szanse" (znakomita informacja, jak na kogoś na stanowisku kierowniczym). Osobiście pofatygowałam się zatem, by móc porozmawiać z kimś kompetentnym i po wielokrotnych próbach, cudem mi się to udało. A przynajmniej tak myślałam, bo tą osobą okazał się nie kto inny jak Pani Menadżer "Marne Szanse". Chyba w życiu nie spotkałam tak nieprzyjemnej i chamskiej osoby. Pomimo wielkiej frustracji starałam się jak mogłam, rozmawiać spokojnie, a zostałam skwitowana lekceważącymi słowami: "Jaka z Pani dyplomatka". Dowiedziałam się na początku, że anulacja rezerwacji możliwa jest tyko za zgodą szefa, który obecnie był na urlopie. Na zapytanie o to, kto w takim razie jest osobą decyzyjną pod jego nieobecność, uzyskałam odpowiedź, że anulacja rezerwacji jest jednak niemożliwa. Zgodnie z regulaminem. Nie wiem, o który regulamin chodziło, ponieważ na stronie klubu NIE MA nic takiego wspomniane (załączam zdjęcie regulaminu) co więcej, sam regulamin głosi, że jednak taka "ewentualność" istnieje. Zwalczając przeciwności udało jednak nam się wybrać do tego miejsca. Byłyśmy po północy. Na wstępie dowiadujemy się, że nasza rezerwacja przepadła. Kolejna kłótnia i jednak rezerwacja powraca na swoje miejsce, jednak tym razem dowiadujemy się, ze nie możemy wejść ponieważ nie mamy odpowiedniego stroju tzw. "business casual", bo dwie z koleżanek miały płaskie buty. Patrząc na wulgarny strój pani selekcjonerki, sama nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać. Patrząc jednak na regulamin, widzę, że jest to solidną podstawą, do zwrotu poniesionych kosztów.
Stracone pieniądze, to nic w porównaniu ze straconymi nerwami i złymi wspomnieniami. Nie mogę pozbyć się wrażenia podłego oszustwa, jakie dokonano.
O samym klubie nie jestem w stanie dużo powiedzieć, bo nie miałam możliwości skorzystać z oferty, jednak sama Pani Menadżer powiedziała, że się tam dobrze nie bawi. Cóż.. nie mam więcej słów.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pamiętajcie, że jak raz wyjdziecie to nie wpuszczą was ponownie. Ochrona bezczelna! Biorą 20 zł za wejście i nie można wyjść się przewietrzyć. Zapewnijcie klimatyzacje na całym obiekcie to nie będzie takich problemów. Bezczelni to tego stopnia że kogo chcą to wpuszczą. Serio? Nie polecamy!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
5  Dziękujemy, Karolina_O_pl
Zrecenzowano: 10 stycznia 2017

Lokal duzy fajnie zrobiony podzielony na strefy muzyczne i vip room.Vip room odzielony od reszty wiec mozna spokojnie pogadac z barem toaleta i szwedzkim stolem.Jjedzenie na cieplo i zimno.Czysto mila obsluga.pyszne jedzenie i oczywiscie fajna muzyka.Odrebne wejscie do vip roomu co jest plusem.Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
2  Dziękujemy, piter8122