“Winobranie 2019”
Pizzeria La Gondola — recenzja - ZAMKNIĘTE

Pizzeria La Gondola
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziliśmy grupa, na kolację podczas winobrania 2019. O dziwo znaleźliśmy miejsce na 5 osób. Obsługa miła, choć bardzo zabiegana i pani zgubiła część naszego zamówienia. Za to nie policzyła kawy do rachunku. Jeśli chodzi o plusy to koniec. Na jedzenie czekaliśmy krótko, lecz szybko tego pożałowaliśmy. W między czasie obserwowaliśmy nie zjedzone posiłki gości znoszone na kuchnię. Zamówiona pomidorowa była mieszanka koncentratu pomidorowego z magii. Fuj. Pizza była totalną katastrofą. Ciasto nie zdążyło wyrosnąć, zostało przygniecione przez ogromną ilość słabej jakości sera, dodatkowo pozostałe składniki nie były świeże. Ciasto gumowe i niesmaczne. To nie była włoska pizza. Gorąca czekolada z kolei to kakao z puszki... Ceny porównywalne do innych restauracji w okolicy. Wystrój "włoski". Ze względu na jakość posiłków serdecznie nie polecam.

Dziękujemy, Janusz88

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pizza zamówiona na dowóz w sobotni wieczór spędzony ze znajomymi. Czas oczekiwania bardzo ok (około godziny). Co najważniejsze pizza ciepła i smaczna. Składniki świeże, nie ma się do czego przyczepić.

Dziękujemy, rebello_10
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji - okropny, ale o gustach się nie dyskutuje. Natomiast jedzenie tak niedobre, że brak mi słów.

Dziękujemy, official_kkac
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na wielki plus, ceny rowniez adekwatne do ilosci i jakosci. Dostawa zawsze na czas i gorace dania. Miejsce jest przystosowane dla osob z niepełnosprawnoscia. Najwiekszym minusem jest obsluga. Jedni są mili i pomocni za to inne panie kelnerki są tak wredne i opryskliwe jakich jeszcze nigdzie nie spotkalam

Dziękujemy, aga97
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w dobrym położeniu. Pizza bardzo dobra i wielu smakach. Ceny dobre. Jedyna wada to ścisk w lokalu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, anishj786