Zielona Góra

“HA,HA,HA”
CZAR PRL-u — recenzja

CZAR PRL-u
Nr 19 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Nieporozumienie. Brud, smród i ubóstwo. Kiepska wódka, kiepskie piwo i słabe żarcie.
Sympatyczna obsługa i tyle. Do ubikacji lepiej nie wchodzić.

Dziękujemy, MAREKJACEK1

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce na pewno ma swój klimat. Starano się tu odtworzyć klimat epoki ale jak dla mnie czegoś brakuje. Może Wody grodziskiej, może butelek z epoki... Ale to tylko takie drobiazgi. Na pewno warto tu zajrzeć choćby na "lufę" że śledzikiem.

Dziękujemy, Rafal1973PL
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Obsługa baaaaardzo dobra. Uprzejma, sympatyczna, fajnie żartuje. Jedzenie : tatar - poprawny, gulaszowa - bardzo dobra. Wódka - zimna :-). Malutki kieliszek kosztuje 7PLN.

Dziękujemy, Aleksander G
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

polecam serdecznie, super miejsce, dobra atmosfera, dobre piwo, przystojny szef, dobra obsługa! polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, KorneliaS207
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokal, super jedzenie, super obsluga. Polecam serdecznie!!! Najlepsze miejsca na spotkania z przyjaciółmi.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Patryk B

CZAR PRL-u — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w CZAR PRL-u? Podziel się wrażeniami!