“Przeciętnie”
Pizzeria Little Italy — recenzja

Pizzeria Little Italy
Nr 36 wśród 140 Restauracje (Zielona Góra)

Zapamiętałem tę pizzerię z powodu czterech cech. Po pierwsze brak klimatu, taki pusty wystrój, szkoda, gdyż w tym miejscy przez wiele lat była piekarnia i można było do tego jakoś nawiązać. Po drugie, bardzo tłusta pizza z kiepskim serem. Nigdy nie jadłem tak tłustej pizzy, mimo wszystko, ma to jakąś wartość poznawczą. Po trzecie, nieprzyjemny zapach panujący w lokalu, zdaje się, że przypalonej gorgonzoli, przydałby się jakiś lepszy wywiew nad kuchnią. Po czwarte, hałas bawiących się bez kontroli dzieciaków w kąciku zabaw, to dla nas dyskwalifikuje ten lokal. Mimo wszystko, mogę sobie wyobrazić, że komuś taki klimat przypadnie do gustu lub jego potrzeb, więc nie przekreślam tej pizzerii. Trzeba samemu sprawdzić. Po prostu nie jest dla nas.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, _Marcin_Joanna_

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

O ile jedzenie ujdzie to brak mozliwosci zamowienia dan dla dzieci na wynos jest ponizej jakiegokolwiek poziomu. Zdecydowanie odradzam wizyty z dziecimi. Generalnie ja ostatni raz bylem w tym pozal sie boze lokalu. Trzymajcie sie z daleka.

Dziękujemy, Smakosz_z_rodzina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Little_ItalyZG, Właściciel, Pizzeria Little ItalyOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowny Panie Smakoszu, proszę wybaczyć ale mieszanie z błotem lokalu, tylko dlatego że mamy w ofercie dań na wynos dla dzieci jest bardzo słabe. Na co dzień gościmy wielu młodych .. prawdziwych.. smakoszy, którzy spędzają u nas fajnie czas a przygotowane dla nich dania im bardzo smakują.
My nie pakujemy dań dla dzieci nie z powodu własnego "widzimisie" lecz dlatego, że naszym zdaniem smakują one najlepiej na miejscu a ich zamykanie i zaparzanie w hermetycznych opakowaniach znacznie obniżyłoby ich walory smakowe. Tak samo jak Pan ma pełne prawo do krytyki oraz do uwielbiania lokali, w których pięknie zapakują Panu w kartonik frytki czy nuggetsy - my mamy prawo do tworzenia swojego pomysłu na restauracje, dania i formę ich podawania, a to że istniejemy na rynku od 6 lat i mamy grubo ponad 90% skrajnie pozytywnych opinii, świadczyć może - choć nie nam to oceniać - że jednak jesteśmy nieco powyżej "jakiegokolwiek poziomu" jak to raczył Pan łaskawie napisać. Mimo wszystko pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cienkie, ale sycące ciasto. Świeże składniki i bardzo miła obsługa. Świetny lokal, do którego bardzo często wracam. Polecam wszystkim

Dziękujemy, rebello_10
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja Fajny lokal dobre ciasto dodatki slabe, za tlusto i slono
Mloda kadra trzymam kciuki

Dziękujemy, jolav2019
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i ładnie, czas oczekiwania akceptowalny, obsługa miła i kompetentna. Jedyny mankament to dania nie były podane razem. Syn już pizze zjadł a dopiero rodzice dostali pozostałe dania.

Dziękujemy, Grzegorz Ł

Pizzeria Little Italy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielona Góra, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Pizzeria Little Italy? Podziel się wrażeniami!