Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo fajny i przyjemny obiekt , czysty i zadbany , bardzo miła obsługa , bardzo dobre i różnorodne śniadania , można zjeść sobie na świeżym powietrzu na balkonie hotelowym lunch pakiet na drogę
Polecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 626mariuszm
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Świetny hotel, z perfekcyjną lokalizacją. Pokoje bardzo gustowne, czyste, eleganckie. Bardzo dobry wybór win. Obsługa bardzo miła, doradzała co zobaczyć i gdzie coś zjeść. Jeśli nadarzy się okazja to z chęcią wrócę!

Dziękujemy, Mateusz T
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma świetne położenie w centrum miasta.pokoje czyste urządzone gustownie.dobre śniadania,a jak ktoś się nie naje to zawsze może skoczyć do sklepu.dobry na szybki i krótki pobyt we dwoje.nie ma udogodnień typu spa ale za to blisko do kawiarni,kina czy dyskoteki.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, bellaizaa
Zrecenzowano: 18 października 2018

Bardzo dobra lokalizacja hotelu w centrum Zielonej Góry. Blisko do najważniejszych zabytków miasta i do Palmiarni. Duże, czyste i przestronne pokoje. Sprzątane codziennie. Bardzo miła obsługa. Przy zakwaterowaniu się pytają o prowiant na drogę powrotną. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że oprócz śniadania w dniu wyjazdu, otrzymuję się "wyprawkę" na drogę: kanapka, owoc, sok owocowy i butelka wody mineralnej. Śniadania bardzo urozmaicone, świeże i smaczne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Trudno powiedzieć. Ja miałem pokój narożnikowy z widokiem a na deptak. Bardzo przestronny i jasny. Ładny widok
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kwiatk0wski
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, samo centrum, blisko sklepy i restauracje, bardzo dobry stosunek ceny do jakości, wzorowa obsługa, śniadanie w cenie całkiem dobre + miły dodatek w postaci lunch-boxów przy wyjeździe

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam C