“Stanowczo i zdecydowanie odradzam”
Restauracja Picaro — recenzja

Restauracja Picaro
Nr 28 wśród 34 Restauracje (Zgorzelec)

Proponuję zjeść w KFC lub Burger Kingu znajdującym się obok restauracji. Podane udka z kurczaka surowe ociekające krwią. Gołąbki z ryżem i tylko z ryżem , zero mięsa ( chyba po japońsku ). Obsługa zbyt zajęta swoimi prywatnymi sprawami i ploteczkami . Z racji tego, ze dużo podróżuje i zmuszona jestem do jedzenia posiłków w trasie , mam dość tak ohydnych i obrzydliwych restauracji nie szanujących swoich klientów serwujących dania dla... no właśnie dla kogo. Posiłek dla 2 osób za ponad 60 zł wylądował w koszu. Niestety chyba pozostaje tylko fast food - to zawsze pewniak.

1  Dziękujemy, M P

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykle ale smaczne. Miła obsługa. Świeżo wyciskany sok, smaczne surówki, ziemniaczki a karkówka pyszna. Bardziej smakuje niż w restauracji obok. I taniej. Polecam.

Dziękujemy, Framblij
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne i to jedyny plus.
Motto na ściśnie „U nas drogi jest tylko klient” to jakaś pomyłka. Klienta traktuje się jak wroga i zwyczajnie jest drogo (ale wiadomo jak to z cenami na granicy).
Pracownicy zachowują się jakby byli tu za karę a klient tylko im przeszkadza. NIE POLECAM!!

2  Dziękujemy, Es G
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Obsługa nie miła, powolna oraz nie kompetentna. Niestety Pan zapytany o to co zawiera w sobie rolada nie potrafił odpowiedzieć. Jedzenie zimne i nie smaczne. Ogólnie nie polecam

1  Dziękujemy, GabrielaG3438
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania na wagę. Wybrałem zupę gulaszową oraz świeżonkę z grillowanymi warzywami, pomidorami ze śmietaną i surówką wiosenną. Za całość zapłaciłem około 35 zł, ale najadłem się bardzo. Potrawy smaczne. Ludzi pełno. Widać, że Restauracja Picaro jest dla wielu kierowców TIR-ów przystankiem obowiązkowym. Tam gdzie oni tam i smaczne jedzenie.

Dziękujemy, Patryk84

Restauracja Picaro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zgorzelec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Picaro? Podziel się wrażeniami!