Wrocław

“Udany test z Finebite”
Tacos Locos — recenzja

Tacos Locos
Zamów online
Nr 338 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opis: Uwielbiamy zdrowo i pysznie zjeść! Dlatego tworzymy Tacos Locos - miejsce, w którym chcemy spędzać czas z przyjaciółmi i dzielić się nim z Wami. Kuchnia tex-mex to paleta smaków i aromatów dająca fantastyczne możliwości. Serwujemy meksykańskie dania oparte na rodzimych produktach i autorskich przepisach: długo marynowanych i powoli pieczonych mięsach, własnych salsach, wysokiej jakości warzywach. Klasyka oraz nuta szaleństwa - zawsze mamy coś "special" o co warto będzie zapytać na miejscu. Zdrowo, świeżo, z pasją i zgodnie z ideą slow-food.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe zaskoczenie ponieważ miejsce wyglada jakby najlepsze lata miało za sobą, miła obsługa, bardzo rozsądne ceny, autentyczny meksykański streetfood, polecam, będę wracał

Dziękujemy, Stan P

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem Tacos w Wrocławiu i nie żałuje. Tanio, miło, atmosfera świetna. Bardzo syte jedzenie, przygotowane w 30 minut. Gorąco polecam

Dziękujemy, kasztan000123456789
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce trzyma dobry poziom od wielu lat. Kucharze się zmieniają, ale receptury zostają. Tutaj wiedzą, że ostrość potrawy to nie coś, co wykręca pysk na lewą stronę, tylko dodatkowy, intensywny smak, który musi współgrać z resztą palety. Ostatnio skusiłem się też na deser w postaci churros z sosem z malin i to też był strzał w dziesiątkę. Jadam tutaj przy okazji każdej mojej wizyty we Wrocławiu i polecam z całą odpowiedzialnością.

Dziękujemy, adamkP7325NF
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Tytuł mówi sam za siebie. Miał być pulled chicken. Tyle tu kurczaka ile papieru w toalecie. NIE POLECAM

Dziękujemy, Cruiser591525
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, klimatyczne i kameralne miejsce. Niepozorne ale jedzenie przepyszne. Dawno nie jadłam tak pysznego burito i quesasilli. Szczerze polecam

Dziękujemy, AgaEri

Tacos Locos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Tacos Locos? Podziel się wrażeniami!