“Najlepiej ❤️”
Nasza Pączkarnia — recenzja

Nasza Pączkarnia
Nr 3 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pączki na świecie. Charakterystyczny kształt, mnóstwo nadzienia i rozmaitość smaków. A przede wszystkim puszyste i lekkie pączki - a od takich się nie tyje powiedzmy sobie szczerze Niebo w gębie! Pozdrawiam - największa fanka pączków na tym globie :)

Dziękujemy, Patrycja G

Zrecenzowano 13 maja 2019

Ciepłe pączki są zawsze pyszne. Tutaj dodatkowo bardzo dużo różnych nadzieni. Warto wpaść w trakcie spaceru po mieście krasnali.

Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie smakowały mi paczki jak te - cieplutkie, usmażone na świeżym tłuszczu, duży wybór smaków (niektóre przekombinowane, ale co kto lubi). Warto spróbować!

Dziękujemy, KasikK
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w tej pączkarni jakoś 3 lata temu śmiało mogłam powiedzieć, że - zaraz po domowych - są to najlepsze pączki.
Obecnie paczki są droższe ponad złotówkę a cena nie idzie w porównaniu z jakością. Pączek jest tłusty, wręcz śmierdzi spalonym tłuszczem. Dobre pączki? Na pewno nie w tym miejscu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dominiqe995
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Obowiązkowy punkt dla każdego łasucha.
Dużo kalorii ale ile szczęścia! Każdy spacer po wrocławiu to również pączki!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Twixnarowerach

Nasza Pączkarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Nasza Pączkarnia? Podziel się wrażeniami!