Zrecenzowano: 15 października 2017

Super miejsce! Pobyt bardzo udany. Hotel urządzony w nowoczesnym stylu. Już na samym wejściu zachwyca swym kolorowym, wyjątkowym wystrojem. Pokoje bardzo czyste i zadbane a łóżko niesamowicie wygodne. Łazienka zaopatrzona w ciekawe kosmetyki oraz w wielką, wygodną kabinę prysznicową. Przy windach ścianka z humorystycznymi zawieszkami, możliwymi do zabrania i powieszenia na drzwiach do pokoju, powodująca uśmiech na każdej mijającej ją twarzy :) Śniadania pyszne i urozmaicone. Nic dodać, nic ująć! Przy kolejnej okazji, wybór z pewnością padnie na hotel Ibis!

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, martakrz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Ibis Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 18 października 2017

Szanowna Pani Marto,

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami po pobycie w naszym hotelu.
Tak wiele miłych słów odnośnie profesjonalizmu obsługi oraz wystroju wnętrza jest dla nas najwiekszą nagrodą. Cieszy nas fakt, że planuje Pani kolejna wizyte do Ibis Centrum.
Oczywiście zapraszamy bardzo serdecznie.
Z pozdrowieniami od całego zespołu hotelowego.

Zrecenzowano: 13 października 2017

Bardzo udany pobyt w równie udanym miejscu. Pokoje czyste i schludne, również śniadania bez zarzutu. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo pomocna obsługa oraz dział recepcji. Podsumowując miejsce godne polecenia we Wrocławiu.
Pozdrowienia z Poznania!
M.P.

• Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marcin P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Ibis Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 14 października 2017

Szanowny Panie Marcinie,

Pragnę serdecznie podziękować za cudowny komentarz pozostawiony po pobycie w hotelu. Zadowoleni Goście są dla nas największą nagrodą oraz powodem do dalszych starań. Dziękujemy za wyróżnienia dla naszego personelu. Wszystkie Pana słowa przekaże osobiście.
Mamy nadzieje, że przy kolejnej wizycie we Wrocławiu również będziemy mogli gościć Pana w hotelu Ibis Wrocław Centrum.

Z pozdrowieniami

Zrecenzowano: 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Panie w recepcji pomocne, bardzo serdeczne. Śniadanie smaczne, duży wybór. Pokoje bardzo ładne i czyste. Byłem już drugi raz w tym hotelu i zawsze jest to udany pobyt. Polecam serdecznie

Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Tomasz S

Szanowny Panie Tomaszu,

Serdecznie dziękujemy za pozytywny akcent pozostawiony po pobycie w naszym hotelu. Każdy komentarz naszych Gości jest dla nas niezwykle wartościowy. Cieszymy się , że Pana pobyt był udany i odnalazł Pan u nas chwile do odpoczynku i relaksu.
Dziękujemy za polecenie i zapraszamy z kolejna wizytą.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 9 października 2017

Dziękujemy bardzo za miły pobyt- szczególnie pani Ali podczas sniadań (pysznych ! ) i zastępcy dyrektora p.Teresie Pelc za wspaniałą opiekę w czasie naszej wizyty we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu tam się zjawimy. Polecamy ten hotel bardzo mocno !!!

Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, michalviolin

Szanowny Panie Michale,

Bardzo serdecznie dziękujemy za niezwykle wartościowy dla nas komentarz pozostawiony po pobycie w Ibis Wrocław Centrum. Każdy zadowolony Gość opuszczający naszą ibisową rodzinę jest dla nas niezwykle ważny. Cieszymy się, że czuli się Państwo wyjątkowo. Słowa uznania dla naszych koleżanek przekaże osobiście.
Liczymy na Państwa ponowny przyjazd do pięknej stolicy Dolnego Śląska oraz do hotelu Ibis Wrocław Centrum.

Z pozdrowieniami

Zrecenzowano: 25 września 2017

Pokoje czyste, zadbane. Przyjechaliśmy 2 godziny wcześniej, zostaliśmy przywitani z pretensjami dlaczego nie zaznaczyliśmy opcji wcześniejszego przyjazdu, bo pokój może być jeszcze nie gotowy. Śniadania na bardzo niskim poziomie - wędliny i ser wyschnięty. Jedzenie ogólnie niesmaczne. "Kelnerki" - niestety miałam wrażenie jakby stały "nad głowami" - nie czuliśmy się komfortowo. Dało się wyczuć tam dość napiętą atmosferę. Dobrze nie skonczyliśmy jedzenia posiłku a talerze już zostały nam zabrane. Jedyny duży plus za lokalizacje.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, maniek1079

Szanowni Goście,

Serdecznie przepraszam za opóźnienia w odpowiedzi na Państwa komentarz.
Pragnę jednak zapewnić, że podjąłem już odpowiednie kroki w celu usprawnienia serwisu hotelowego. Jestem już po rozmowach zarówno z kierownictwem recepcji, jak również z kierownictwem gastronomii. Zapewniam, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.
Serdecznie dziękuje za uwagi i mam nadzieje, że pomimo pewnych niedogodności zdecyduje się Pan na ponowna wizytę w hotelu Ibis Wrocław Centrum.
Zapraszamy ponownie.

Z poważaniem