“Polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Ibis Wroclaw Centrum
Miejsce nr 3 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 17 października 2017

Obsługa na medal. Bardzo smaczne śniadania, pokoje czyste oraz wygodne. Idealne miejsce do wypadu na miasto wieczorem. Bardzo dobry dojazd samochodem, parking strzeżony w pobliżu też jest duzym atutem.Polecam serdecznie

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, wujaW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Ibis Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 22 października 2017

Drogi Gościu,

Bardzo serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię o naszym hotelu. Jest nam ogromnie miło czytać tak wiele komplementów. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego tym bardziej dziękujemy za liczne słowa uznania.
Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w naszym pięknym Wrocławiu również będziemy mogli służyć swoją gościnnością.
Z pozdrowieniami od zespołu Ibis Wrocław Centrum

Zrecenzowano 15 października 2017

Super miejsce! Pobyt bardzo udany. Hotel urządzony w nowoczesnym stylu. Już na samym wejściu zachwyca swym kolorowym, wyjątkowym wystrojem. Pokoje bardzo czyste i zadbane a łóżko niesamowicie wygodne. Łazienka zaopatrzona w ciekawe kosmetyki oraz w wielką, wygodną kabinę prysznicową. Przy windach ścianka z humorystycznymi zawieszkami, możliwymi do zabrania i powieszenia na drzwiach do pokoju, powodująca uśmiech na każdej mijającej ją twarzy :) Śniadania pyszne i urozmaicone. Nic dodać, nic ująć! Przy kolejnej okazji, wybór z pewnością padnie na hotel Ibis!

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, martakrz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Ibis Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 18 października 2017

Szanowna Pani Marto,

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami po pobycie w naszym hotelu.
Tak wiele miłych słów odnośnie profesjonalizmu obsługi oraz wystroju wnętrza jest dla nas najwiekszą nagrodą. Cieszy nas fakt, że planuje Pani kolejna wizyte do Ibis Centrum.
Oczywiście zapraszamy bardzo serdecznie.
Z pozdrowieniami od całego zespołu hotelowego.

Zrecenzowano 13 października 2017

Bardzo udany pobyt w równie udanym miejscu. Pokoje czyste i schludne, również śniadania bez zarzutu. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo pomocna obsługa oraz dział recepcji. Podsumowując miejsce godne polecenia we Wrocławiu.
Pozdrowienia z Poznania!
M.P.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marcin P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Przemysław O, General Manager, Ibis Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 14 października 2017

Szanowny Panie Marcinie,

Pragnę serdecznie podziękować za cudowny komentarz pozostawiony po pobycie w hotelu. Zadowoleni Goście są dla nas największą nagrodą oraz powodem do dalszych starań. Dziękujemy za wyróżnienia dla naszego personelu. Wszystkie Pana słowa przekaże osobiście.
Mamy nadzieje, że przy kolejnej wizycie we Wrocławiu również będziemy mogli gościć Pana w hotelu Ibis Wrocław Centrum.

Z pozdrowieniami

Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Panie w recepcji pomocne, bardzo serdeczne. Śniadanie smaczne, duży wybór. Pokoje bardzo ładne i czyste. Byłem już drugi raz w tym hotelu i zawsze jest to udany pobyt. Polecam serdecznie

Data pobytu: październiku 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Tomasz S

Szanowny Panie Tomaszu,

Serdecznie dziękujemy za pozytywny akcent pozostawiony po pobycie w naszym hotelu. Każdy komentarz naszych Gości jest dla nas niezwykle wartościowy. Cieszymy się , że Pana pobyt był udany i odnalazł Pan u nas chwile do odpoczynku i relaksu.
Dziękujemy za polecenie i zapraszamy z kolejna wizytą.

Pozdrawiam

Zrecenzowano 9 października 2017

Dziękujemy bardzo za miły pobyt- szczególnie pani Ali podczas sniadań (pysznych ! ) i zastępcy dyrektora p.Teresie Pelc za wspaniałą opiekę w czasie naszej wizyty we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu tam się zjawimy. Polecamy ten hotel bardzo mocno !!!

Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, michalviolin

Szanowny Panie Michale,

Bardzo serdecznie dziękujemy za niezwykle wartościowy dla nas komentarz pozostawiony po pobycie w Ibis Wrocław Centrum. Każdy zadowolony Gość opuszczający naszą ibisową rodzinę jest dla nas niezwykle ważny. Cieszymy się, że czuli się Państwo wyjątkowo. Słowa uznania dla naszych koleżanek przekaże osobiście.
Liczymy na Państwa ponowny przyjazd do pięknej stolicy Dolnego Śląska oraz do hotelu Ibis Wrocław Centrum.

Z pozdrowieniami
Przemysław Orchowicz

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 0 km
Novotel Wrocław Centrum
Novotel Wrocław Centrum
Nr 2 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 322
w odległości 1,7 km
DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław
w odległości 1 km
PURO Wroclaw Stare Miasto
PURO Wroclaw Stare Miasto
Nr 4 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 1 133
w odległości 1,1 km
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Nr 7 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 651
w odległości 1,6 km
Mercure Wroclaw Centrum
Mercure Wroclaw Centrum
Nr 10 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 912
w odległości 1,9 km
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Radisson Blu Hotel - Wroclaw
Nr 5 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 295
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Ibis Wroclaw Centrum? Podziel się wrażeniami!

Ibis Wroclaw Centrum — dodatkowe informacje

Adres: ul. Powstancow Slaskich 7b, Wrocław 53-332, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 143 zł–236 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Ibis Wroclaw Centrum 3*
Liczba pokoi: 112
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
3-gwiazdkowy hotel ibis Wrocław Centrum jest położony w biznesowym centrum miasta, w pobliżu głównego dworca kolejowego i zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Starego Miasta, blisko atrakcji kulturalnych Wrocławia, galerii handlowych i Sky Tower. Hotel oferuje 112 nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz czynny całą dobę bar, kącik Internetowy, 3 sale konferencyjne i płatny parking. To idealne miejsce zarówno na pobyty służbowe, jak i turystyczne. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ibis Wroclaw Centrum. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?