“Pychotka”
Wok In — recenzja

Wok In
Nr 5 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)

Pyszne makarony z wołowinką, bardzo sympatyczna obsługa, tanio, super lokalizacja, z dała od zgiełku!!polecamy!!

Dziękujemy, Emilia M

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

W zeszłym tygodniu byłem w Wok On pierwszy raz i całej naszej trójce smakowało. Nie mogę się również doczepić obsługi, bo pomimo naszego pierwszego razu byli bardzo uprzejmi.

Dziękujemy, VVilum
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli mam mało czasu i ściska mnie głód, idę do Wok ina. Karmią dobrze i szybko. Niemniej - nie jest to restauracja, nie oczekujcie jedzenia najwyższej jakości. Jest smacznie, owszem, ale trzeba mieć świadomość gdzie się idzie i ile się płaci. Bywam tu raz na jakiś czas i zdarzają się sytuacje, że dania ociekają tłuszczem i są hardkorowo ciężkostrawne, innym razem z kolei są świeżutkie i idealnie zrobione. Zależy jak trafisz. Zamawiam zazwyczaj pad thaia i to danie zdecydowanie warte polecenia. W lecie lepiej siedzieć w ogródku. W środku zwykle mocno śmierdzi i bardzo łatwo przesiąknąć niechcianymi aromatami z kuchni. Niemniej to dobre miejsce na szybkie zjedzenie czegoś lepszego niż typowy fast food.

Dziękujemy, krwawamarchef
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cena i szybkość obsługi na wysokim poziomie. Bardzo ciekawy sposób wyboru dania, a mianowicie możliwość doboru każdego składnika lub po prostu skorzystanie z polecanych mieszanek.

Dziękujemy, berolu
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie fajnie skomponowane, w kameralnym miejscu, dużo ludzi...i najważniejsze było pysznie.... Polecam

Dziękujemy, Arleta J

Wok In — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wok In? Podziel się wrażeniami!