“Rewelka, miłe zaskoczenie ”
Wok In — recenzja

Wok In
Nr 5 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie fajnie skomponowane, w kameralnym miejscu, dużo ludzi...i najważniejsze było pysznie.... Polecam

Dziękujemy, Arleta J

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Ostatnio odwiedziliśmy to miejsce kilka dni temu ale to był chyba już nas 4 raz. Za każdym razem kiedy jesteśmy we Wrocławiu jemy właśnie tam. Fajna opcja że można samemu dobrać sobie wok'a, a cena jak na Wrocław i to rynek jest bardzo dobra, w tej chwili to 20 zł. Dla nas podane porcje są naprawdę syte. Niestety lokal jest mały, stolików kilka ale jest też mały ogródek.

Dziękujemy, Sylwia C
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybierzcie łagodniejszy lub ostrzejszy sos, dodajcie ryż lub preferowany makaron, porcję mięsa, warzyw lub krewetek. Posypcie sezamem, orzechami, kolendrą lub płatkami chili a otrzymacie pyszne orientalne danie w niewygórowanej cenie.
Dla niezdecydowanych w menu są także propozycje gotowych kompozycji.
Miejsce obowiązkowe na kulinarnej mapie Wrocławia.

Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie w przyzwoitej cenie, chociaż obsługa mogłaby być bardziej wyrozumiała dla nowych klientów, zwłaszcza jeśli mają słabo czytelne menu. Proszę sie nie bac obsługi jedzenie jest warte!

Dziękujemy, Dastans0
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem w tym lokalu i za kazdym eazem moge napisac to samo czyli mila obsluga i kazde dotad probowane danie bardzo mi smakowalo. Jedyny minus tego miejsca to troche malo miejsca choc w lecie jest do dyspozycji ogrodek

Dziękujemy, 257damian_

Wok In — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wok In? Podziel się wrażeniami!