“Pysznie”
Kawiarnia Gniazdo — recenzja

Kawiarnia Gniazdo
Nr 14 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opis: Kawiarnia
Opis: Kawiarnia
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam gniazdo regularnie i będę wracać często. To idealne miejsce by zaprosić kogoś na kawę (aeropress, drip, przelew...) naprawdę duży wybór alternatyw plus ekstra przekąski. Przepyszna szakszuka, bajgle.
Polecam :))
Czasem organizowane są też cuppingi kawowe!

Dziękujemy, ewelinaw141

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przepyszna kawa i ciacha! Gorąco polecam wszystkim smakoszom!!!! :) miejsce godne odwiedzenia! Na pewno tu wrócę! :)

Dziękujemy, MadziorekTo
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po francusku. Kawa i ciastko. W tym wypadku sernik malinowy i sernik kajmakowy. Dobre... ale du#y nie urywa jak mawiał pewien południowoamerykański dyktator. Za to fantastyczny wewnętrzny mini dziedziniec zachęcający do potajemnych schadzek.
Ni tanio ni drogo. Dwie kawy, dwa kawalki ciasta 42zł. Ujdzie.
Polecam.

Dziękujemy, 586kamild
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania są bardzo smaczne. Minus to minimalna ilość pieczywa. Napoje dobre choć były braki w sokach i lemoniadach

Dziękujemy, flarcio
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzenia tego lokalu zachęciło nas przyjemne patio chroniące przed zgiełkiem i słońcem. Dodatkowo atutem było matcha latte. Ciasta czekoladowe - Brownie i jeszcze jedno były bardzo smaczne. Obsługa poprawna, w toalecie dostępny przewijak dla dzieci.

Dziękujemy, Paulimay

Kawiarnia Gniazdo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Gniazdo? Podziel się wrażeniami!