Lanie wody :)

Cudowne miejsce i mimo, że byłam tam drugi raz mam niedosyt. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Ewa K
Oborniki, Polska
Naprawdę warto!

Fantastyczne miejsce! Uczy i inspiruje, zwiększa świadomość. Ciekawe dla każdego niezależnie od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Beata108108

Zrecenzowano: 4 września 2019

Obowiązkowa wizyta szczególnie z dziećmi,nauka o wodzie i świecie podwodnym połączona z fasynujacymi doznaniami

1  Dziękujemy, Teresa K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce nie tylko dla najmłodszych. Można podziwiać ciekawe instalacje. Zwiedzanie zajęło nam ok. 1,5h bez wczytywania się we wszystkie informacje. Dostępny jest też audio guide przez aplikacje. Polecam!

Dziękujemy, tinulek
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Atrakcja warta odwiedzin, ciekawe miejsce dla miłośników wody i ciekawskich. Dobrze spędzony czas. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, ge0rem
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

za drogo jak na taki obiekt.
Ciekawe rzeczy ale nie zapierało tchu w piersi.
Z wody za wiele nie wymyślisz.

Dziękujemy, Hubert J
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nietuzinkowe miejsce. Nieźle zaplanowane. Dużo atrakcji multimedialnych. Makieta Wrocławia robi wrażenie. Dzieciaki zachwycone...

Dziękujemy, 444alicja_