Zapisz
Hydro miejsce

Bardzo ciekawe miejsce w otoczeniu ładnych starych budowli. Bilety warto kupić na konkretną godzinę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 października 2020
Bartek W
Warszawa, Polska
Co za klimat!

Klimat w Hydropolis jest wspaniały, ciemne pomnieszczenia, "rzeka" która nas prowadzi po kolejnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 września 2020
badabudibase17
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce nie tylko dla najmłodszych. Można podziwiać ciekawe instalacje. Zwiedzanie zajęło nam ok. 1,5h bez wczytywania się we wszystkie informacje. Dostępny jest też audio guide przez aplikacje. Polecam!

1  Dziękujemy, tinulek
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Atrakcja warta odwiedzin, ciekawe miejsce dla miłośników wody i ciekawskich. Dobrze spędzony czas. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, ge0rem
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

za drogo jak na taki obiekt.
Ciekawe rzeczy ale nie zapierało tchu w piersi.
Z wody za wiele nie wymyślisz.

Dziękujemy, Hubert J
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nietuzinkowe miejsce. Nieźle zaplanowane. Dużo atrakcji multimedialnych. Makieta Wrocławia robi wrażenie. Dzieciaki zachwycone...

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo ciekawa wystawa przedstawiająca wodę w różnych aspektach. Wystawę odwiedziłem z 7 i 9 latkiem. Oboje znaleźli coś dla siebie. Bardzo ciekawe filmy i prezentacje. Eksponaty zwłaszcza te z głębin robią duże wrażenie. Polecam jako jeden z elementów wycieczki do Wrocławia.

Dziękujemy, arkza