Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Dobra lokalizacja, cicho. Cena odpowiednia. Dostaliśmy niebieską dwójkę, ciekawie udekorowaną, niewątpliwie pomysł na hostel oryginalny. Zastrzeżenia mam do wifi - prawie nie działa - i do wspólnej łazienki: niekomfortowa. Obsługa w porządku.

Dziękujemy, Oztoya
Zrecenzowano: 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze wspaniałym klimatem. Pokój w którym spałam ( coca-cola water) jest czymś, co warto zobaczyć będąc we Wrocławiu. Niesamowicie spać w miejscu z tak wspaniałą historią. Właścicielka dała nam bardzo cenne wskazówki dotyczące interesujących miejsc we Wrocławiu. Okolica bardzo przyjazna smakoszom i osobom lubiącym spotkania z kulturą. Z całego serca polecam ;)

Dziękujemy, Emilia Z
Zrecenzowano: 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce z spokojna okolica. Blisko do komunikacji miejskiej i smacznych restauracji. Czyste i schludne pokoje. Miła obsługa i artystyczne wnętrza, świetne miejsce do odpoczynku i spania we Wrocławiu
Polecam

Dziękujemy, 661aleksandram
Zrecenzowano: 26 czerwca 2017

Super miejsce w odległości około 10 min od centrum. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Za rozsądną cenę można tu przenocować w ciekawych wnętrzach. Łazienki przestronne i czyste. Na pewno tu wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wysokie osoby powinny upewnić się jaki pokój rezerwują, bo w niektórych pokojach są krótkie łóżka.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, IlonKi
Zrecenzowano: 21 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Miła obsługa. Ładne wnętrza, aż chce się tam posiedzieć. Pokój 2-osobowy, ktory wzielismy byl wystarczajaco duży, łóżko wygodne, najwygodniejsze poduszki na jakich spałam. Jedynym minusem byl brak ciepłej wody w jednej z łazienek.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, E5208QAmonikam