“Super miejsce”
Ristorante Liberta7 — recenzja

Ristorante Liberta7
Nr 294 wśród 963 Restauracje (Wrocław)
Opis: Liberta7 to Italia w samym sercu Wrocławia. Mieścimy się tuż obok Narodowego Forum Muzyki. Sekretem naszej kuchni są oryginalne receptury, doskonałej jakości produkty i ogromne serce do gotowania. W Liberta7 z prawdziwą pasją gotują dla Państwa rodowici Włosi. Wyśmienite makarony własnego wyrobu, wyborna pizza, fantastyczne specjały darów morza i ziemi, a także doskonale korespondujące z nimi wina w połączeniu z klimatycznym wnętrzem i wyjątkową obsługą - to wszystko sprawi, że wizyta w naszych włoskich progach będzie niezapomnianą ucztą dla ciała i ducha. Oczarujemy Państwa smakami i aromatami naszej włoskiej kuchni. Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia. George Bernard Shaw A my kochamy jedzenie i to z wzajemnością.
Zrecenzowano 4 stycznia 2018

Świetne miejsce na rodzinne czy firmowe spotkania. Kucharz jest Włochem, a jego propozycje kulinarne smakują wyśmienicie. Atmosfera w lokalu jest bardzo miła, obsługa kompetentna i zawsze pomocna.

Dziękujemy, Maciej S

Zrecenzowano 19 grudnia 2017

To nowoczesna restauracja - pizzeria. Lista dań ograniczona, ale ich jakość i smak powinny zaspokoić nawet wybrednych. Porcje nie są zbyt duże w przeciwieństwie do cen. Wszystkie niedostatki rekompensują jednak wyrabiane na miejscu lody! Już dawno nie jadłem tak smacznych. polecam zwłaszcza miętowe!

Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja o bardzo dobrym jedzeniu. Lecz z wysokim cenami. Jedzenie jest bardzo dobre. Obsługa bardzo miła.Polecam osobą ceniącym dobry smak:)

Dziękujemy, Piotr O
Zrecenzowano 21 listopada 2017

Dzień Życzliwości i - proszę bardzo - kaczka na lunch - polecam, dałam się namówić na nowe danie i jest świetne!
Tak to się nazywa: Petto d' anatra con cicoria e capperi caramellati

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano 13 listopada 2017

Jedzenie dobre - porcje nie duże. Czas oczekiwania na posiłek zdecydowanie za długi ok 1h!,
Za obsługę powyżej 8 osób, doliczają 10 % do serwisu!.

Dziękujemy, Anna S

Ristorante Liberta7 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Liberta7? Podziel się wrażeniami!