“Najlepsze piwo w mieście ”
Spiz — recenzja

Spiz
Nr 70 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc piwoszem należy obowiązkowo wpaść tutaj na piwo. Świeże, z dobra pianka i niebotyczną przyjemnością dla podniebienia.

Dziękujemy, Jancio_Wodnik

Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce cudowne w środku rynku, można posiedzieć na świeżym powietrzu, zrelaksować się przy dobrym piwie.

Dziękujemy, mazurmarzena3
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowałam chyba wszystkich piw i każde było super. Piwo bananowe rządzi, szczególnie gdy ma się ochotę na coś słodkiego. Potem piwo wiśniowe, i mocne które jest łagodne w smaku i nie czuć jego mocy. Browar bardzo dobry. Ale i jedzenie na poziomie, pyszne śledziki. Klimatyczne miejsce na wyjdzie na piwo z jakimiś przystawkami. I bardzo duży plus za miły akcent czyli chleb ze smalcem do pierwszego piwa. Polecam na pewno.

Dziękujemy, Joanna0716
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój. Średnio wygodne krzesła. Jedzenie trochę ciężkie, ale piwo - naprawdę znakomite ! Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spoza odwiedzam od 15 lat, to co było kiedyś a dziś to jak niebo i ziemia. Szkoda ze tamte fajne miejsc nie wrócą. Dziś piwo to siki a przekąski to tragedia. Dla mnie Spiz jest skoczny u, a szkoda!

Dziękujemy, fan_jedzenia

Spiz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Spiz? Podziel się wrażeniami!