“Fajne miejsce”
Spiz — recenzja

Spiz
Nr 71 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowałam chyba wszystkich piw i każde było super. Piwo bananowe rządzi, szczególnie gdy ma się ochotę na coś słodkiego. Potem piwo wiśniowe, i mocne które jest łagodne w smaku i nie czuć jego mocy. Browar bardzo dobry. Ale i jedzenie na poziomie, pyszne śledziki. Klimatyczne miejsce na wyjdzie na piwo z jakimiś przystawkami. I bardzo duży plus za miły akcent czyli chleb ze smalcem do pierwszego piwa. Polecam na pewno.

Dziękujemy, Joanna0716

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój. Średnio wygodne krzesła. Jedzenie trochę ciężkie, ale piwo - naprawdę znakomite ! Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spoza odwiedzam od 15 lat, to co było kiedyś a dziś to jak niebo i ziemia. Szkoda ze tamte fajne miejsc nie wrócą. Dziś piwo to siki a przekąski to tragedia. Dla mnie Spiz jest skoczny u, a szkoda!

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam to miejsce. Super miejsce. Kładzie które można oglądać Super wystrój wnętrza a przede wszystkim MEGA piwo bananowe! Nigdzie się z takim nie spotkałam wcześniej a smak naprawdę bardzo dobry o ile ktoś lubi piwa smakowe. Super obsługa naprawdę polecam

Dziękujemy, 548beatab
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z baru 2 razy. Piękna para wita nas na malowidle nad schodami. W barze dwie ogromne kadzie z miedzi na piwo z licznymi rurkami. Piwo warzone na miejscu. Skusiłam się na bananowe :))

Dziękujemy, gogulek1

Spiz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Spiz? Podziel się wrażeniami!