Wrocław

“Piwooo”
Spiz — recenzja

Spiz
Nr 70 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój. Średnio wygodne krzesła. Jedzenie trochę ciężkie, ale piwo - naprawdę znakomite ! Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kleinzwerg

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spoza odwiedzam od 15 lat, to co było kiedyś a dziś to jak niebo i ziemia. Szkoda ze tamte fajne miejsc nie wrócą. Dziś piwo to siki a przekąski to tragedia. Dla mnie Spiz jest skoczny u, a szkoda!

Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam to miejsce. Super miejsce. Kładzie które można oglądać Super wystrój wnętrza a przede wszystkim MEGA piwo bananowe! Nigdzie się z takim nie spotkałam wcześniej a smak naprawdę bardzo dobry o ile ktoś lubi piwa smakowe. Super obsługa naprawdę polecam

Dziękujemy, 548beatab
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z baru 2 razy. Piękna para wita nas na malowidle nad schodami. W barze dwie ogromne kadzie z miedzi na piwo z licznymi rurkami. Piwo warzone na miejscu. Skusiłam się na bananowe :))

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli tylko będziecie w pobliżu rynku i będziecie mieli ochotę na dobrze uwarzona piwo , idźcie do lokalnego mini browaru Spiż.Cena za kufelek może nie należy do przeciętnych ale wszystko swoim czarem przykrywa wspaniały smak.Polecam wszystkie.

Dziękujemy, MiroslawK_13

Spiz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Spiz? Podziel się wrażeniami!