Super zabawa !

Bardzo wyluzowana, miła i zarazem profesjonalna obsługa ,która wszystko wytłumaczyła od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
Artur B
Gdańsk, Polska
Znakomity

Zrecenzowano: 3 maja 2019
DJKowalska
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo wyluzowana, miła i zarazem profesjonalna obsługa ,która wszystko wytłumaczyła od A-Z!:)
Pokój o nazwie Tożsamość godny polecenia ,od początku do końca super zabawa w pokoju zagadek !Bardzo bezpiecznie, więc Polecamy !

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą 6 osób, pokój przygotowany z najwyższą starannością, ogrom zagadek o różnym stopniu skomplikowania. Napewno odwiedzimy inne pokoje.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, DJKowalska
Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Exit19, to firma, która może pochwalić się jednymi z najlepszych pokoi ucieczek w Polsce. Ich scenariusze: "Obłęd" oraz "Zdrada w Breslau", to ścisła krajowa czołówka. Pokoje są dopracowane w najmniejszym szczególe jeśli chodzi o wystrój, a całości dopełniają ciekawe i zróżnicowane zagadki oraz innowacyjne mechanizmy. Polecamy wszystkim.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Cyrk_KamiennychBraci
Zrecenzowano: 5 czerwca 2018

Wraz z przyjaciółmi mieliśmy bardzo duże oczekiwania wobec Obłędu; escape roomu utworzonego na wzór psychiatryka. To nie była dla nas pierwsza taka przygoda. Pojechaliśmy w poniedziałek, by skorzystać Dark Mondays, które oferują grę wraz z aktorem. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, weszliśmy do dwóch różnych pokoi i zaczęło się. Pokój, a raczej pokoje, bo rozgrywka toczyła się na naprawdę sporym obszarze, były niezwykle klimatyczne. Zdjęcia opętanych, filmiki, poobdrapywane ściany, bałagan i ta ohydna toaleta... Zagadki bardzo różne, pomysłowe, niejednokrotnie wymagające ścisłej współpracy. Aktora bałam się co prawda tylko ja, ale i tak sądziłam, że jego wkład w historię będzie większy. Udało nam się wyjść, zwłaszcza męska część była zachwycona. Bardzo polecamy pokój, chociaż drugi raz obeszłabym się już bez aktora (trzeba dopłacić). Jedynym minusem, a raczej krępującym momentem był... kontakt z organizatorami. Po wyjściu z pokoju zadali ze dwa pytania, ale gdy odmówiliśmy udziału w filmiku, przestali się nami interesować i zrobiło się jakoś tak niezręcznie. Co do samej rozrywki nie mamy jednak żadnych zastrzeżeń ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, katrap09
Zrecenzowano: 1 grudnia 2017

Świetny pomysł na nietypowe spędzenie wolnego czasu, gdy już wszystkie rozrywki wydają się nudne... Polecam Zdrade w Breslau!

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2017
Dziękujemy, Marcin C